Výzva českého softballu aneb Nouzák nás nezastaví

Český softball přišel s výzvou, která se zaměřuje na to, aby dnešní mládež měla dostatek pohybu. Chce tak rozvíjet pohyb dětí a podpořit je v pohybu. Zapojit se mohou softballistky kategorie kadetek, ale samozřejmě i vy!

Zdroj: Pixabay

Mládež a malé děti přichází o svůj každodenní pohyb. Díky současné situaci a opatření vlády se děti nemohou potkávat ve svých klubech, nemohou si popovídat před tréninkem v šatně, ani se jít společně podívat na svoje sportoviště.

Proto český softball přišel s výzvou pro své softballistky, který dostal název “Nouzák nás nezastaví”. Výzvou je zdolat 1446 kilometrů za 20 dní. Výběr chůze či běhu je pak jenom na nich.

Trasa vede přes mimopražské softballové kluby. Jak dívky 1446 kilometrů zdolají je jejich výběr. Pražské holky mohou běhat po stromovce a mimopražské ve své krásné přírodě.

Kilometry zaznamenávají do zvolené aplikace a poté výsledky posílají svým trenérům. Ti vše zapisují do sdílených tabulek, kde je vidět jaký tým zaběhl nejvíce kilometrů.

Cílem je, aby se dívky navzájem vyhýbaly, ale zároveň se motivovaly, každá hráčka v sobě má kus zdravé soutěživosti a chce mít nejvíce kilometrů. Nejlepší tři hráčky z klubu budou následně odměněny od českého softballu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Manchester City a Atlético Madrid opouštějí Superligu! Stejný krok chystá i Chelsea

Fotbal zažívá v posledních dnech a hodinách revoluci. Největší světové týmy, v čele s prezidentem Realu Madrid, se rozhodly vytvořit vlastní ligu za účelem finančního zisku. Po extrémně negativní reakci od světa se však začíná projekt rozpadat.

Velký problém pro Spartu! Krejčí ml. se zranil, chybět může po zbytek sezóny

Tuto zprávu nechtěl slyšet žádný fanoušek celku z Letné. Trenér Pavel Vrba se nejspíš bude muset do konce sezóny obejít bez Ladislava Krejčího ml., který je v této sezóně jedním z nejdůležitějších hráčů Sparty.

Bayern Mnichov vs. Leverkusen: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov se po vypadnutí z Ligy mistrů může opět plně soustředit na obhajobu titulu. Vzhledem k tomu, že se těší z náskoku 7 bodů na druhé RB Lipsko, čeká ho zřejmě poklidný konec. To Leverkusen ještě musí svést tuhý boj o pohárové příčky.