Výzva Apolla? Troufalost! Lohorého porazil s odřenýma ušima, říká Vémola

Karlos Vémola reagoval na Apolla, který ho vyzval k zápasu. Je ale pouze jedním z velké řady zájemců a nedá se očekávat, že by k duelu mezi nimi mělo v bližší době dojít.

Zdroj: Instagram @karlos_terminator_vemola

“Apollo Lohorého porazil s odřenýma ušima. Nebyla to tak jednoznačná dominance, jako jsem Lohorému dominoval já. To, že hned po zápase začne vyzývat mě, to beru jako troufalost,” řekl nejznámější český MMA zápasník.

“Přitom měl s OKTAGONem jasně domluvené, že když vyhraje, tak půjde do 77. Je však vidět, že Vémola je pro každého velké sousto, které jim leží v žaludku a všichni se k Vémolovi dříve nebo později chtějí dostat,” dodal.

Fronta na zápas s Vémolou se stále rozšiřuje. Oznámen je již duel s Ďatelinkou, ke kterému dojde na konci března. V případě Vémolova vítězství bude další na řadě Pirát Krištofič.

“Apollo by napřed musel přejít přes Kozmu a vzhledem k tomu, že Kozma trénuje i s námi v Reinders gymu, tak si myslím, že bude více než dobře připravený. Apollo ho nebude mít čím porazit.”

“Kdyby zápasil s Monsterem, tak ten by ho sežral. To, jak tam stál a nehýbal se, Monster by ho zmlátil. Monstera by ani nehodil. Ani si nemyslím, že hodí Kozmu, protože ten má wrestling taky dobře najetý,” řekl Vémola ve svém livestreamu.

Zápas s Apollem tak není na pořadu dne. Rozhodně ale není vyloučeno, že k němu dojde. Vémola bude chtít vyhrát zápasy s Ďatlem a Pirátem a bude doufat, že se situace ohledně koronaviru uklidní a bude se moci utkat s Atillou.

Zdroj: instagram @karlos_terminator_vemola, mmashorties.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.