Výsměch v reprezentaci, nehrající Krmenčík se do nominace dostal, ale gólový Škoda či Pekhart nikoliv!

Dnes bylo zveřejněno, kdo z náhradníků doplní českou reprezentaci, kterou čekají dva zápasy v rámci Ligy národů. Reprezentaci doplní David Hovorka, Lukáš Provod a Michael Krmenčík. Právě poslední zmíněný vyvolal bouřlivou reakci českých fanoušků. V článku si rozebereme proč vyvolalo toto jméno takové pozdvižení a kdo by byl pro reprezentaci větším přínosem.

Zdroj: clubbrugge.be

Už když reprezentační kouč Šilhavý zveřejnil svou nominaci, tak bylo jasné, že následně donominuje ještě nějakého útočníka, neboť se v nominaci nacházel pouze Patrik Schick.

Mezi náhradníky bylo rovnou 6 útočníků. Jmenovitě Libor Kozák, Michael Krmenčík, Zdeněk Ondrášek, Milan Škoda, Stanislav Tecl a Matěj Vydra.

Zajímavé je, že ani mezi náhradníky se neobjevil Tomáš Pekhart. Tomuto jednatřicetiletému útočníkovi se už docela dařilo během jeho působení ve španělském druholigovém klubu UD Las Palmas, ovšem nyní během jeho působení v Legii Varšava střílí gól za gólem.

Pekhart přišel do Legie 10. února 2020 jako volný hráč po svém konci v UD Las Palmas. Po svém příchodu odehrál rodák ze Sušic v rámci sezóny 2019/20 12 utkání (700 minut), vstřelil 5 gólů a připsal si 2 asistence.

V rámci letošní sezóny odehrál Pekhart 5 utkání (374 minut) a vstřelil 3 góly. Vzhledem k těmto statistikám je docela k neuvěření, že se tento zkušený borec nedostal ani mezi náhradníky.

Z náhradníků dostal přednost Michael Krmenčík a to i přesto, že od svého příchodu do Brugg praktický nenastupuje. Bývalý plzeňský hráč odešel do Belgie 30. ledna 2020. Ještě v rámci sezóny 2019/20 odehrál Krmenčík za Bruggy 7 utkání (343), nevstřelil žádný gól a připsal si pouze 1 asistenci.

V rámci letošní sezóny se odehráli v nejvyšší belgické soutěži již 4 kola. Krmenčík nastoupil do 2 utkání, ve kterých odehrál pouze 32 minut a nepřipsal si ani gól a ani asistenci. Jsou tohle statistiky reprezentačního útočníka?

I mezi nominovanými náhradníky by se našli lepší střelci. Například takový Milan Škoda se v Turecku neskutečně rozstřílel. Do Rizesporu zamířil Škoda 10. ledna 2020. V rámci sezóny 2019/2020 odehrál 19 utkání (1 545 minut), vstřelil 10 gólů a připsal si 1 asistenci. Letošní sezóna v Turecku ale ještě nezačala.

Lepší variantou než Krmenčík by byl i Libor Kozák, který v minulé sezóně skončil v české nejvyšší lize se 14 góly nejlepším střelcem soutěže. Jednatřicetiletý útočník přidal ještě další 4 góly v rámci MOL Cupu.

V letošní sezóně nastoupil Kozák 2x z lavičky, odehrál celkově 31 minut a vstřelil 1 gól. Pokud jde o Ondráška, Tecla či Vydru, tak ani u nich nejsou statistiky nijak oslnivé, ale i tak si vedou lépe než povolaný Krmenčík.

Pro všechny výše zmíněné útočníky je nominace Krmenčíka velkým ukřivděním. Koho by jste jako druhého útočníka k Schickovi povolali vy?

Zdroj: Transfermarkt

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Mě by spíš zajímalo proč nesedí za nehodu pod vlivem a křivou výpověď. Holt Paclík ho potřeboval prodat a kontakty plzeňské mafie na soudy a policii jsou proslulé jak jejich školy. 🤮

 2. Ten trotl,ci ho nominoval snad nemá mozek???!!!vemeno leští střídačku a on ho nominuje????hnus….Tady je snad jasné kdo…Hlozek,Tecl,Julis vždyť je to radoby příprava…Šilhavy nebyl nikdy trenér pro repre,bohužel

 3. Rozhodovat by měla aktuální forma. To by hovořilo pro Hložka a třeba i Juliše, byť nebyl mezi náhradníky. Rozhodně by byla pochopitelnější například i nominace Škody. Zajímalo by mě, kde Šilhavý zjistil, jakou má Krmenčík formu. Díval se na tři roky staré záznamy z ligy? A to už vůbec nemluvím o tom, že reprezentant by měl mít i nějaký morální kredit, ale chlap, který se ožere, nabourá a nastrčí za sebe policajtům manželku, ten by měl chodit kanálama a ne reprezentovat Česko.

 4. Pánové,jsem slávista,ale Šilhavého jsem nikdy nebral jako trenéra repre.Po vyhazovu ze Slávie dostal za” zásluhy trafiku “.Já osobně neberu rozdíl jestli je někdo S nebo S.Rozhodovat by měla opravdu aktuální forma a tu má momentálně nejlepší Juliš.Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

 5. Šilhavý se z toho balíku,který bere vlastně za nic ,doslova pomátl.Jinak se to nedá vysvětlit.Krmenčík,který ani neleští v Bruggách lavičku,do repre.Potom je více než jasné,co a kdo rozhoduje o nominaci.Agenti hráčů a další vedlejší vlivy.Šilhavý je jen figurka na této šachovnici.

 6. Taky se mi v té nominaci Krmelec nelíbí.Poslední dobrý útočník v repre byl bohužel Koller a Baroš.

 7. Výborná motivace pro ty ,jenž se chtějí někdy prodrat do repre.Není se čemu divit v této malé zemi je možné úplně všechno.Ještě štěstí ,že nehraje mladý Starka jistě by byl v nominaci.

 8. Když manažer najde tu správnou kapsu tak je v nominaci i tohle jelito. A kluci co jsou v laufu budou sedět u televize. Super pane trenére!!!

 9. Jedna z mála diskusí, kde se všichni shodneme👍Šilhavého nemusí nikdo,neslané a nemastné stvoření….a teď dal všemu ránu tim opilcem🤮🤮🤮co leští lavici

 10. Je to známá věc, že trenér má provize od agentů hráčů, které nominuje. Takže se není čemu divit!!

 11. Psal jsem to už když odešel do Brugg, že na to nemá, aby tam hrál, tam mu rozhodčí to nebudou žrát ty jeho fauly, dnes se ho chtějí zbavit a neleští ani lavičku náhradníku, odehrál tam toho tedy hodně – 7 zápasů a už ho nechtějí.
  Kdopak se o to přičinil, aby byl povolán místo daleko, daleko lepších hráčů než je on.
  Agent ho chce asi prodat a tak musel být povolán.

 12. Jako vždy je nominace velka fraška…. Agenti na hrad!!!!!!! Takových je víc, než jen Krmenčík!!!!

  • Krmenčík jistě nemá logiku nominace.Pražáci jsou hodně z venkova začíná to Álou,Tvrdikem,Faltýnkem! Jen na okraj! Zavěr ,nic nového pod sluncem normalizace komplexně ukončena i ve sportu! Pelta s Janstou na hrad!

 13. A kdo umí ,,udělat” během jednoho utkání dvacet útočných faulů a ofsajdů ?? I to je kus umění!!

 14. Šilhavý opět ukázal jak špatný je trenér, protože nominovat někoho, kdo střídá tribunu s lavičkou je sebevražda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  My máme 3 lepší útočníky než je tohle KOPYTO a on ho nominuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. je krásné sedět v teple u tv a bez jakékoliv odpovědnosti psát kdo má a nemá být v nominaci….názory se mohou různit ale ani Škoda ani Pekhart tam nemají co dělat

 16. Více vypovídající je, že z možných 990 minut odehrál 375 s 0 gólů. Víc gólů dal i gólman Kolář…. Asi dobře sedí na lavičce…. Nebo že by práce manažera, který ho díky reprezentaci bude lépe nabízet? Není tajemstvím, že současný zaměstnavatel by se jeho finanční zátěže rád zbavil…..

 17. Jeden z posledních komentářů pana Šilhavého je: rozhoduje aktuální forma hráče. Takže buď byl zhulenej anebo rozhodla aktuální nabídka agenta, aby to kopyto někam mohli nabídnout. Tímhle rozhodnutím si to Šilhavý podělal u většiny lidí. A takhle se prezentoval i ve Slávii, taky potom letěl

 18. koukám že je to tu samej odborník co umí akorát urážet!!!!!!! Většina z vás ani nikdy nehráli a umí jen kritizovat u sklenice piva. Když vidím záběry tv do kotlů tak mi to stačí!!!

 19. Rozčilujete se zbytečně.Vemte v úvahu,že Brückner nominoval Baroše,který půl roku ani nekopl do balonu.Vemte si Bílka s nominací na ME v Polsku.Krejčí je mladý,má ještě dost času.Darida je mladý a potřebuje se zviditelnit.Pokud bych chtěl,bylo by takových případů víc.Jedná se o zákulisní pokus Krmenčíka vystavit na oči druhých.Však ho v Bruggách chtějí rychle prodat i s finanční ztrátou.Takže se neděje nic,co by bylo nové!Nátlak Krmenčíkova agenta s patřičnou odměnou.

 20. Jestli je to opravdu práce jeho agenta, tak by měl být Šilhavý okamžitě odvolán ze své funkce. Jenže dokažte mu to. Už když ho svaz povolal jsem tady psal, že bych tam raději viděl Trpišovského ten uměl pracoovat s tím co mu sehnali a co mu v Liberci zbylo, bohužel to nedopadlo a už asi nedopadne, má lepší angažmá. Dnes by se mi tam líbil víc i Hoftych než Šilhavý, ten to dokazuje už druhou sezonu také. Nominovat lidi kteří sedí na lavičce ve svých klubech, i když v zahraničních ligách a nebrat ohledy na kluky co momentálně hrají skvěle i když jen v naší lize, je dost podivné a někdo na svazu by se měl zamyslet zda je pan Šilhavý mužem na svém místě. Bohužel u Krmenčíka nemůžu říct, že by ho tam vzal za zásluhy, protože v repre žádné nemá. Je divné, že například Tecl nebo Juliš nejsou ani v širším kádru repre. Doufám, že ty dva zápasy odehraje Hložeks se Schikem a to nemehlo se na plac ani nedostane, aby si náhodou neublížil a agent ho mohl úspěšně prodat.

 21. Podle mého názoru nepatří v současnosti ani mezi deset našich nejlepších útočníků. Kromě Schicka, Škody, Pekharta a Kozáka tam patří také Hložek, Juliš, Tecl, Necid, Chramosta a Ondrášek. Krmenčík ani Doležal momentálně nenastupují, čili jejich formu obestírá tajemství a tudíž asi není dobrá. Použitelný by byl Vydra a možná i Papadopulos. Věk by při nominaci neměl rozhodovat.

 22. Je to neuvěřitelné máme tady současné kanonýry Kozák, Tecl, Pekhart, Juliš, a on nominuje Krmenčíka to mu někdo nařizuje jinak by to neudělal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koreis, Vojtek a Homolka: televizní reportéři a bývalé opory Ocelářů tipují výsledek finále Extraligy

Do zahájení prvního finálového utkání v rámci Generali česká Play-off Tipsport Extraligy zbývá jen pár hodin. Zeptali jsme se známých osobností z hokejového prostředí, jak vidí finálovou sérii.

Slavia po sezoně 2018/19 vyprodala svůj tým, přesto slavila titul. Čeká ji nyní podobný příběh?

Pražská Slavia zažila v ročníku 2018/19 snovou sezónu. Obhájila titul a v Evropské lize se dostala až do čtvrtfinále, kde vypadla s londýnskou Chelsea. To v létě zapříčinilo odchod několika opor.

Blog: Velikost trenérů tvoří šampiony. Největší rozdíl v bitvě Ocelářů s Boleslaví stál na střídačkách

Vyvrcholení semifinálového dramatu mezi Oceláři z Třince a Bruslaři z Mladé Boleslavi bylo plné emocí. Logicky. V rozhodujícím sedmém zápase už jde úplně o všechno. Nejen o postup, ale taky o celkový výsledek celé sezóny.