Reklama

Výrazné snížení trestu Kúdely je reálné! Euro se ho ale téměř jistě týkat nebude

Ondřej Kúdela musí v posledních týdnech řešit pořádné problémy. Kvůli nařčení z rasismu dostal desetizápasový trest a přijde o mistrovství Evropy. Dle jeho právníka je dost možné, že mu trest sníží, případný start na Euru je ale téměř jistě vyloučen. Proč?

Zdroj: SK Slavia Praha

Ondřej Kúdela se dle očekávání snaží společně s jeho právníkem René Ciencalou snížit desetizápasový trest, který obdržel od disciplinární komise UEFA.

Pomoci tomu mají i hráči Slavie, kteří půjdou na ústní projednání. Půjde o Abdallaha Simu a Simona Deliho, kteří byli poblíž, když Kúdela přišel ke Glenu Kamarovi.

Výpovědi dají oba fotbalisté a masér Slavie na konci května, tudíž před startem Eura. Pokud by se trest i poté nesnížil, poslední možností by byla Mezinárodní sportovní arbitráž (CAS).

A právě tam bude muset celý spor dost možná skončit. Přeci jen Kúdela nechce být do konce života za rasistu a pokud Kamarovi ta slova neřekl, musí o svou pověst bojovat.

Euro se ale Kúdely s největší pravděpodobností týkat nebude. „Vyhlídka, že by případně CAS rozhodl ještě před šampionátem, je téměř vyloučena,“ řekl pro iSport Ciencala.

Pokud ale vše dopadne dobře, po Euru by už Kúdela žádný trest mít nemusel. Jeho pověst v cizině bude nicméně ještě dlouhou dobu špatná.

Zdroj: iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Nové chápání práva pro původní obyvatele v Evropě: Co řekne afrobrit je nad důkazy zachycené kamerou, o změřeném časem mluvení a o zjevné neznalosti jazyka (jsem na tom podobně…).

  • Když musíme bez důkazů povinně věřit o Vrběticích BIS, Babišovi a Hamáčkovi, tak už musíme věřit i Kamarovi.Zkrátka měřit všem stejně.

   • Chlapče, klidně nevěřte, ale u případu Kudela důkazy nejsou, u Vrbětic jsou, jen nejsou veřejné – vidělo je mnoho lidí, jen Vy je nikdy neuvidíte, abyste se mohl vztekat 🙂

 2. A i kdyby Kůdela mohl na EURO, tak by jeho účast nebyla rozumná vzhledem k nenarušení pohody týmu, protože 2 zápasy hrajeme ve Skotsku a 1 v Anglii….. Hráči se musí soustředit na hru a ne odrážet útoky domácích médií a fandů pod záminkou údajného rasismu Kúdely…

  • Ty jsi Slávista, ale v hlavě máš Spartu. Kúdela nic neudělal a dostal trest za nic. Celá Anglie je bláznivá a ve svém důsledku na to doplatí, na ten rasismus naruby, protože to v Anglii bude stejné jako v Americe a postupem času tam dojde k rasovým nepokojům, které vyvolají lidé jako Glen Kamara a jeho spoluhráči i s trenérem a všichni ti bývalí a současní fotbalisté v čele s Balem z Walesu. Korunu tomu ovšem nasadila UEFA, která dala Kúdelovi 10 zápasu stopku za rasistickou nadávku, kterou nikdo neslyšel, ale za rozkopnutou hlavu vysokou nohou, což byl podle všeho úmyslný faul, dostal snědý Roofe pouze 4 zápasy, Kamara za úder do tváře Kúdely dostal 3 zápasy- toto napadení viděli i inspektoři UEFA a Gareth Bale, který v zápase evidentně úmyslně loktem zlomil Kúdelovi nos- ten nedostal žádný trest.

   • Kúdela nic neudělal? No z našeho pohledu českýho rybníka se vážně až tak nic strašnýho nestalo, svět má ale úplně jinej úhel pohledu, než je ten náš, a to je třeba si uvědomit co nejrychleji, než to semele někoho dalšího. Rasistiká urážka nemá s fotbalovým zápasem vůbec nic společnýho, navíc urážka tý největší možný razance. Dostal deset zápasů ajá se klidně vsadím, že se mu z tý desítky neubere nic ani po odvolání. Upřímně myslím, že drtivá většina lidí u nás ví, že mu Kúdela řekl, to co tvrdí Kamara, že řekl, a ti zbývající to tuší. Udělal klukovinu a dostal trest. Měl by se k tomu postavit jako chlap on i jeho fanoušci. To se zjevně neděje a místo toho se on i jeho fans chovaj jak ublížený zbabělci. Chlap, když má koule na někoho vystartovat, tak musí mít i koule nést následky, jenže on po té, co mu došlo, co právě provedl, stáhnul vocas mezi nohy a začal plakat jako holčička. Jo, vono rozdávat rány to jo, to se jim líbí, ale jakmile je mají taky přijímat, to už jim (Slávii, nejen Kúdelovi) nevoní. Chlapákům.

    • Vy jste většina? Já bych řekl, že většina lidí má opačný názor, než vy. A vymýšlíte si úplné nesmysly. Na základě čeho usuzujete, že Kúdela nechce mést následky svého činu? To, že se zachoval nesportovně, přiznal už dávno. Proč by ale měl snášet trest za něco, co neudělal? Ve skutečnosti se zbaběle a trapně zachovala druhá strana (Rangers v čele s tremérem Gerardem), která neunesla, že výkonostně na Slavii nemá a tak se ji snažila zastrašit brutální hrou. Když se to nepovedlo, tak sáhli na rasistickou kartu. A ohledně údajného rasismu ve Slávii – neřekl její hráč Olayinka (Nigerijec), že by tam stěží zůstával tři skvělé roky, kdyby tam něčemu podobnému čelil?

 3. Tuctový stoper, takových po trávnících běhá, novináři z něj dělají boha bez kterého se neobejdeme, Tvrdík ho asi potřebuje prodat, Vyšehrad má zájem.

  • Sparta by byla ráda, kdyby měla takového tuctového stopera- její stopeři jsou největší slabinou Sparty- Čelůstka je těžký a pomalý a Vitík je nezkušený a dělá školácké chyby.

   • On už ve Spartě byl a neuspěl.Proto je dnes ve Slavii,kam šel přes jiný klub.To chce jen trochu znát historii posledních dvaceti let,ne jen posledních tří!

 4. V civilizovaným světě si díky vrozený tuposti nikdy nekopne. Nikdo si nelajsne ho koupit a já dodám, dobře mu tak. Jako, když je takovej hrdina a na hřišti, kde se mu nemůže nic stát, vpálí černochovi, že je “fucking monkey”, tedy to nejvíc nejsprotší, co může černochovi říct, navíc se zbaběle shovaným xichtem v rukách, pak mu patří trest, kterej vyfasoval. Jakej je to hrdina ukázal, když se pak po zápasu nechal od půl hlavy menšího Kamary “zmlátit do krve”, což je přesná citace z webu Slávie. Oni slávisti jsou vůbec strašně silní v místech, kde na ně nikdo nemůže, ale když mají to chlapáctví předvést, tak jsou z nich uknouraný girls, stejně jako z celýho slávistickýho vedení.

  • Nebav se s ním.Patří mezi ty,kteří uznávají pouze trendy západní zpitomělé humanistické debility.Čili obvinění bez důkazů považuje za správné.Nebude mu víc,jak 30 let a myslet je pro něho pojem neznámý.

 5. URČITĚ TAM PADLA JINÁ SLOVA NEŽ JE PREZENTOVÁNO.TO BY PO NĚM TEN CAMARA TAKHLE OSTŘE NEVYJEL.ALE BEZ DŮKAZŮ JE TO HODNĚ TVRDÝ TREST NA ROZDÍL OD TRESU ZA ZRANĚNÍ KOLÁŘE

 6. Právě to “bez důkazů” znamená,že je ve fotbale mnoho nezdravého.A to i ze strany bílých,kteří odmítají řešit rasistické poznámky ze strany “bílých” černochů.Správně to řekl ten americký černý herec.Rasismus bude do té doby,dokud o něm budou černoši mluvit.Jakmile přestanou,tak celý rasismus zmizí.Že někteří občané české republiky tento rasismus podporují,to je možné číst i v této diskuzi.Je s podivem,že mají v tomto státě stejný problém s jistým etnikem,které hned také kvičí o rasýzmu a dyšgryminácii.Černoši jsou na tom stejně.Jakmile něco není podle jejich představ,tak se hned ohání rasismem.Obojí ho zřejmě ochotně využívají.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené