Reklama

Vyprodáno! Spartu proti Rapidu požene maximální možný počet fanoušků

Není to nikterak překvapivá zpráva, přesto sparťanské fotbalisty, chystající se na večerní odvetu 2. předkola Ligy mistrů, jistě potěší. Po úchvatné atmosféře ve Vídni se teď mohou těšit, že je na domácí půdě přivítá maximální možný počet diváků.

„Z části ten fotbal hrajeme, abychom na hřišti takovou atmosféru mohli zažívat,” prohlásil Ladislav Krejčí mladší po úvodním střetnutí ve Vídni, kde hnalo Rapid za vítězstvím 19 500 lidí. Ti hráčům vytvořili po roce a půl, během nějž se do ochozů nedostal téměř nikdo, ohromující zážitek.

Na něco podobného se nyní mohou těšit také sparťané. Na odvetu může vzhledem k vládním opatřením dorazit polovina kapacity stadionu, což je v případě pražské Letné celých devět tisíc.

Klub pak v den zápasu asi hodinu a půl před polednem, i přes velmi kritizovanou výši cen lístků na zápas, které se pro zájemce bez permanentní vstupenky vyšplhaly až do rozmezí 890 – 1190 korun, oznámil, že je vyprodáno!

„Snad napomůže, že nás v domácím zápase poženou fanoušci,” zadoufal si před odvetou Krejčí. Teď už ví, že jediné místo, tedy alespoň z těch, které je možné zaplnit, nezůstane prázdné.

Vytvoří sparťanští fanoušci dnes večer (zápas začíná ve 20:30) stejně bouřlivou atmosféru, jako před týdnem ti vídeňští, a doženou své oblíbence k vítězství nezbytnému pro postup dál?

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Sparta Prague Forever 🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🙋👍👍👍🤳🙋🍌

   • Pro blbce, kteří nevědí co je péťo, je to 500 Kč – když k tomu přidáš stovku, je to 600, když přidáš dvě, je to 700, když máš dvě péťa, je to litr. A pokud jde o bukvice, tak jejich semeništěm byla vždycky letná, dneska jich tam prý bude devět tisíc. Pro pitomce to je devět litrů.

    • Gratuluji Spartě a těm co přejí českým mužstvům v pohárech prohru, tak to jsou jenom ubožáci, kteří provokují na diskusních forech. Na takové je lepší nereagovat a ono je to časem přejde. A ty co dokonce sázejí na prohru, tak jen dobře, že prohrají – ale on, je to stejně kec, právě aby provokovaly (tvrdé y proto, že jsou to právě ty ubohé bukvice, o kterých píšou – závist, že jsou to opravdu fandové, kteří jdou podpořit své mužstvo a nevýálí se u PC). Totéž bych napsal o hlupácích, kteří budou v pohárech takto napadat Slavii nebo další české či moravské kluby.

     • No tak jsi se vykecal, přišel jsem kvůli letenskému cirkusu o péťo, tudíž můžeš být spokojený, ale jen to tak, aby jsi byl v obraze, tady v žádným nejde o závist. Je to sice hezké, že fandíš všem český týmům, ale já, když jsem byl v roce 1965 poprvé na Slávce, hráli jsme tehdy s Duklou, tak když ještě před starou tribunu nastupovala obě mužstva z podchodu na plochu, tak táta řekl, že s tím krásným dresem s tou hvězdou jsou naši a všichni ostatní jsou nepřátelé. A tím se prostě řídím. A největším nepřítelem je letenský cirkus, po celou dobu ho tak naše rodina sešívků nazývá a jinak to nebude. A v životě nesnáším vše co je ruské, ale když tehdy CSKA Moskva vyřadil rudý cirkus, slavil jsem, jako když jsem vyhrál ve sportce. Tak to cítím, je mi 64 let, není to senilita, nazval bych to přesvědčením. Jinak budu dnes fandit Plzni a Slovácku, ale rudému cirkusu nikdy. A bukvice nejsem, mám čtyři vnoučata, dva jsou kluci a už jsou vychováni podle rodinné “tradice” – vše co je z letné, stojí za hovno, ať šlo kdysi o Stalina, nebo teď o rudý cirkus.

    • Na svůj věk byste nemusel urážet 9000 lidí fandících svému týmu a nadávat jim do bukvic a psát o nějakých (ho….) lejnech – mimochodem jsem ještě o něco starší a máme to stéjně (včetně těch 4 vnoučat a názoru na to co je ruské) jenom rozdíl je, že jsem sparťan a Slávisty neurážím a v mezinárodních pohárech jim přeju výhry. Jenom bych si dovolil dotaz, jaký je rozdíl mezi tím co je ruské proti tomu co je čínské. Ani nenapíšu že v Edenu jsou lejna.

 2. Postrádám komentáře trotlů v čele s mývalem, kteří tvrdili, že za nastavenou nedělnickou cenu vstupenek na Spartu nikdo nepřijde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené