“Vypadá to, že Lampard bude manažerem Chelsea,” tvrdí Harry Redknapp

Podle Harryho Redknappa je velmi pravděpodobné, že Frank Lampard bude v příští sezóně novým manažerem Chelsea. Také věří, že Frank se s klubem dokáže umístit v Top 4 a nebude se bát využívat mladší hráče.

Embed from Getty Images

Lampard dovedl ve své první manažerské sezóně Derby do finále playoff druhé ligy a po odchodu Maurizia Sarriho do Juventusu je hlavním kandidátem na pozici manažera Chelsea.

K tomuto tématu se vyjádřil také bývalý manažer například West Hamu, Portsmouthu a Tottenhamu a také Lampardův strýc Harry Redknapp.

“Pokud o vás stojí Chelsea, těžko se to odmítá. Podle mého názoru bude Frank manažerem Chelsea. Nejspíše se to stane,” řekl pro BBC Radio 5 Live.

Vedení Chelsea je v poslední době známo svou netrpělivostí a častým střídáním trenérů, podle Redknappa by ovšem na Lamparda nebyl velký tlak. 

“Nebude pod tlakem, pokud neskončí mimo Top 6. Umístění v Top 6 by bylo dobré, kvalifikace do Ligy mistrů skvělá. Osobně myslím, že Chelsea skončí na 3. nebo 4. místě, podobně jako letos.”

“On je opravdová legenda Chelsea, jeden z nejlepších hráčů v historii klubu. Dům má poblíž tréninkového centra, jeho žena pracuje v Londýně. Pro Chelsea to je dobrá volba.” 

Londýnský klub momentálně nemůže podepisovat nové hráče a to pravděpodobně znamená více příležitostí pro hráče mladší. I proto by podle Redknappa dával příchod Lamparda smysl.

“Možná to už konečně chce někoho, kdo dá prostor mladým hráčům. Když přišel do Derby, udělal to a dostal se do finále. V Chelsea by to mohlo být zajímavé, stále se mluví o tom, jak dobrou mají mládež. Jejich hráči reprezentují Anglii téměř na všech úrovních, tak jim dejte šanci v prvním týmu, nechte je hrát.”

“Chelsea má k dispozici spoustu skvělých mladých hráčů a tohle je dobrá příležitost jak tři, čtyři z nich zkusit. Mohou takto získat opravdu speciálního hráče.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..