Reklama

Výkony reprezentace po Euru jsou neuspokojivé. Čas na změnu trenéra?

Výkony České fotbalové reprezentace po Euru jsou vskutku neuspokojivé. Z pěti zápasů přišly dvě výhry, a to pouze se slabým Běloruskem, které je ve skupině poslední. Není čas popřemýšlet o změně trenéra, dokud je tým konkurenceschopný?

Česká fotbalová reprezentace hrála na Euru výborný fotbal, alespoň dle toho, na co jsme zvyklí. Po šampionátu se ale výkony rapidně zhoršily.

Po výhře nad Běloruskem přišla prohra s Belgií, remízy s Ukrajinou a Walesem a výhra s Běloruskem. Výsledky nejsou nijak dobré, výkony ale byly snad ještě horší.

Fanoušci hojně kritizují trenéra Šilhavého za nominace, které jsou často vskutku nepochopitelné. Na srazy mnohdy jezdí hráči, kteří nemají formu, popřípadě nejsou dostatečně vytíženi v klubu.

Reprezentace je jednoznačně nejsilnější za posledních 10 let. Otázkou je, je to zapříčiněním trenéra Jaroslava Šilhavého?

Téměř jistě nikoliv. Velkou měrou tomuto stavu pomohl trenérský štáb Jindřicha Trpišovského, který vychoval velké množství hráčů a část z nich poslal do světa.

Pan Šilhavý následně na Euru pouze sklízel ovoce. Dokud máme kvalitní hráče, nebylo by na zvážení povolat jiného trenéra, který není tak konzervativní?

Ano, v českých luzích a hájích není příliš jednoduché takového kouče hledat, zdá se ale, že s trenérem Šilhavým se tým již příliš neposune.

Zdroj: Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Když napíšete A měli by jste napsat i B to znamená napsat alespoň 3 vaše kandidáty na post trenera A týmu repre……. Trpišovského Slavie nepustí Sparta Vrbu také ne tak koho tedy ?

    • Vrba už to dělal a podle jeho vyjádření to nebylo ono. Raději trénuje klub. Takže nepřichází v úvahu.

  2. Já vím,že už není nejmladší,ale co ještě jednou zkusit Zemana z Itálie. U nás mne nikdo nenapadá.

  3. Šilhavého vyhodili ze Slávie a Berbr s jeho poskoky ho povýšili na trénéra reprezentace.To mi hlava fakt nebere!I kdyby se mu nedej bože podařilo postoupit na MS,tak by to byl totální propadák a ostuda českého fotbalu.Tím mám na mysli současné výkony reprezentace pod Šilhavým,který je tam zadarmo drahý!Fakt se těším až vypadne!!!

  4. Šilhavý je totální jebalista. Díky vykartování na ME se náhodou poskládal celkem dobrý kádr a ten jebelista místo toho aby nechal tu eskadru stejnou tak do toho zasáhl a totálně to po…sral. A tímto účiňkovaním stále pokračuje. Vždyť teň neumětel už tak schátralou repre stále více decimuje. Už mi připomíná stejného jebalistu co tak hloupě prkaučoval hokej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené