Vše je nad slunce jasné – Hall s Arizonou nový kontrakt nepodepíše!

Jak informoval generální manažer klubu Bill Armstrong, tak se i stane. Hvězdný útočník Taylor Hall s vedením Coyotes již další smlouvu neuzavře. Díky tomu se tak v pátek stane neomezeně volným hráčem, což z něj bezpochyby dělá jednu z ústředních postav letošního trhu s volnými hráči.

Zdroj: puckprose.com

„Mluvil jsem s jeho agentem a v podstatě jsem mu sdělil, že Taylorovi přeji jen to nejlepší. Jedná se o rozchod, na němž se vzájemně shodly obě strany,“ konstatoval lodivod Coyotes.

„V této chvíli by to vzhledem ke směru, kterým se ubíráme nebylo pro Coyotes dobré. Mám dojem, že jeho agent si toho byl také vědom.

Nebylo v tom nic speciálního kromě toho, že jej máme velmi rádi a myslíme si, že je opravdu dobrým člověkem. Poděkovali jsme mu za jeho působení a nyní je čas pohnout se zase dál,“ shrnul Armstrong krátce Hallovo působení a okolnosti, které klub vedly k tomuto rozhodnutí.

Minulý ročník začínal Hall jako hráč New Jersey, odkud byl však 16. prosince vyměněn právě do Arizony.

V dresu pouštních psů si někdejší jednička draftu připsala 27 bodů (10+17) v 35 utkáních. V play off pak Hall nastřádal v 9 zápasech 6 bodů za 2 branky a 4 asistence.

Prozatím nejúspěšnější období své kariéry prožil Hall bezpochyby v sezóně 2017/18, ve které si připsal 93 bodů (39+54) a na jejímž konci byl odměněn prestižní Hart Memorial Trophy, pro nejužitečnějšího hráče NHL.

Zdroj: nhl.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.

Revoluce v evropských pohárech díky koronaviru? UEFA připouští změnu formátu vyřazovacích bojů!

Koronavirus poznamenal celý svět. Dotklo se to pochopitelně i toho fotbalového. Nicméně snaha o to, aby se fotbalové soutěže dohrály, přinesla zajímavé inovace a zdá se, že některé z nich by se mohly stát pravidelnou součástí evropských pohárů.

Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.