Vrchol Slavie může ještě teprve přijít. Neuvažoval jsem o ničem jiném, než že zůstanu, říká Trpišovský

Ve čtvrtek se konala předsezónní tisková konference Slavie Praha. Témat k probrání bylo hned několik. Jedním z těch nejdůležitějších však bylo setrvání Jindřicha Trpišovského v roli hlavního trenéra a podpis nové dlouhodobé smlouvy. Proč se kouč sešívaných rozhodl neodejít?

Zdroj: slavia.cz

Po zhruba dvacetiminutovém povídání Jaroslava Tvrdíka bylo na tiskové konferenci oznámeno to, o čem se od středy šuškalo. Jindřich Trpišovský podepsal se Slavií nový lukrativní kontrakt, který by jej s uplatněním opcí mohl na Edenu udržet do roku 2025.

„Novou smlouvu beru jako potvrzení toho, že cesta, kterou jdeme je správná. Beru to tak, že se nám povedlo něco nastartovat, vybudovat. Vnímám to tak, že všichni, kteří tu od začátku jsme, a kteří se podílíme na úspěších, odvádíme skvělou práci,“ nechal se slyšet pro klubový web.

„Slavia má nyní svou značku, svoji tvář. Je jednoduše identifikovatelná. Jak bude vypadat rok 2025? To nevím, je to strašně daleko. Jsem tu teprve dva a půl roku a přijde mi, že jsem tu tak dvacet let. Za ty dva a půl roku jsem si splnil spoustu cílů a met. Druhá hvězda, 20. titul byl jednou z nich, to byla vysoká meta. Stále jich mám ale spoustu, které mě ženou dopředu,“ dodal.

Nový kontrakt však komentoval také na tiskové konferenci. „Musím říct upřímně, že jsem neuvažoval o ničem jiném, než že zůstanu. Vrchol Slavie ještě může pokračovat a může ještě přijít. Viděl jsem, jak si fanoušci váží každého drobného úspěchu. Je radost tady pracovat,“ prohlásil.

Se skromností sobě vlastní pak poděkoval vedení za důvěru a dodal, že trenér bez hráčů nic nedokáže. „Za trenérem navíc stojí spousta lidí, kteří nejsou každý den vidět, ale odvádí pro klub zásadní práci. Bez nich bych tu dnes neseděl, chtěl bych jim tímto poděkovat,“ nechal se slyšet Trpišovský.

Zdroj: SK Slavia Praha

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.