Reklama

Vrba: Teď nikoho nehledáme a ani nemáme konkrétně vytipovaného. Höjer stále není fit

Sparta momentálně ladí formu na sezónu na soustředění v Rakousku, Pavel Vrba však stále nemá k dispozici kompletní kádr. Po návratu českých reprezentantů už ale zřejmě nikdo nepřijde, jak avizoval sám trenér letenských.

David Hancko už se k týmu připojil, Adam Hložek, Ondřej Čelůstka a Jakub Pešek ještě nabírají síly po Euru. Až se tato trojice zapojí do tréninkového procesu, bude Sparta zřejmě komplet.

“Rozhodnutí bylo takové, že chceme tým stabilizovat a dát prostor hráčům, kteří tu jsou dlouhodobě i střednědobě k dispozici. Jasně jsme řekli, že pokud budeme doplňovat mužstvo, tak pouze jedinci. V dané chvíli nikoho nehledáme, nikoho ani nemáme konkrétně vytipovaného,” uvedl v rozhovoru pro Deník Sport trenér Pavel Vrba.

Spartu tak žádná přestavba nečeká, kádr doplnila pouze dvěma hráči – Casperem Höjerem a Jakubem Peškem. Z hostování se vrátili Matěj Pulkrab, Václav Drchal, Jan Fortelný a Dominik Holec, na trvalý přestup přišel Dávid Hancko, který už ale v kádru působil na hostování.

Hojně se spekulovalo také o přestupu Michaela Krmenčíka, Sparta jej ale chtěla na hostování, na což Bruggy nechtěly kývnout. Reprezentační útočník tak podle všeho zamíří k největšímu rivalovi, do pražské Slavie.

26letý Dán Casper Höjer by měl zaplnit díru na levé straně obrany, kde Spartu nejvíce tlačila bota. Zatím jej ale trápí zdravotní neduhy.

“Uvidíme, jak zvládne ten přechod, zatím není úplně stoprocentně fit. Věřím, že nám pomůže zejména v ofenzivě, ale obrana je samozřejmě taky důležitá,” uvedl na Höjerovu adresu Vrba.

Zdroj: Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tady je přesně vidět, jaké má Rosický/Vrba ambice se spartou. Obrana, která byla jedna z nejhorších v lize se neobmění, špatní obránci zůstávají. Takže důvod, proč Sparta nevyhrála ligu i nadále zůstává a evidentně to nikoho ve spartě netrápí.

 2. No já doufám že se dá do kupy jestli zase koupily nějakého zraněného plejera tak už tomu fakt nerozumím.

 3. Koukám, že na mou osobu nemůžeš zapomenout, tak tedy mycwa je retard, ale to není nic nového.

 4. Ale vlastně s tím Vrbou máš i pravdu, ale není to ten trenér letenského cirkusu, ale Jirka Vrba, který má na starosti komunikaci s médii a fanoušky a velkou práci pro náš milovaný klub udělal i jeho otec. Tak čus nežide…

 5. Chápe někdo přestupovou politiku Sparty? Nejdřív sklenenka Hojer a pak žádný bek do základu. O útoku drchal a pulkrab radši nemluvit…

 6. Tak abych to sečetl – koupili obránce, který opět není fit a počítají s ním do ofenzívy ??????
  K tomu se toho nedá říci nic nového. Respektive, nic, co by zde v předešlých 8-mi letech nezaznělo.

 7. Tak to má Sparta po další sezóně. Tady je přesně vidět, jaké jsou ambice Vrby a Rosického ve Spartě. Udržovat klub na NE prvním místě, aby to vyoadali, jakože mají pořád nějakou práci a dojili Kretinskeho.
  Rosický je Spartě na nic. Jediný jeho dobrý nakup byl Stanciu, který utekl do Slavie. Ostatní jsou špatní, Vindheim se Sackem už měli být dávno pryč a misto nich měli být rychlí silní/odolní hráči, kteří dovedou odebrat míč alespoň tělem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené