Vrátí se Doan do Arizony? Klub už podle všeho pracuje na jeho návratu

Rýsuje se potenciální návrat Shanea Doana do struktur jeho milovaných Coyotes? Vypadá to, že obě strany jsou opětovnému spojení nakloněny.

Zdroj: nhl.com

Podle Elliettea Friedmana ze Sportsnet už vedl hráč s klubem určitou diskuzi o případném nástupu na některou z blíže nespecifikovaných pozic uvnitř klubu.

Ikona Coyotes ukončila aktivní hráčskou kariéru v roce 2017, načež následně našla uplatnění v rámci Oddělení hokejových operací NHL.

Shane Doan strávil v organizaci „Pouštních Psů“ celou svou kariéru, přičemž první sezónu odehrál ještě jako příslušník původních Winnipeg Jets, odkud se organizace přestěhovala právě na předměstí Glendale.

Doan je rekordmanem klubu v počtu odehraných zápasů (1540), bodů (972), gólů (402) i asistencí (570). V posledních třinácti letech kariéry zastával v klubu funkci kapitána.

V dresu Coyotes se mu podařilo získat mimo jiné King Clancy Memorial Trophy v roce 2010 a Mark Messier Leadership Award o dva roky později.

Použité zdroje: Sportstnet.ca

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.

Divočina v Anglii: Rekordní počet přihrávek před gólem, emoce budící VAR i osahávání genitálií soupeře

Domácí Liverpool v zápase s Leicesterem zaznamenal rekordní počet přihrávek před gólem. Zápas zároveň nabídl sporný VAR moment, který ochudil Lišky o penaltu.