Reklama

VIP balíčky pro diváky duelu Paul vs. Mayweather jsou v prodeji. Fanoušci jsou znechuceni z jejich vysoké ceny

Velmi očekávaný exhibiční boxerský duel mezi Loganem Paulem a Floydem Mayweatherem vypukne už 6. června a byl tak zahájen prodej vstupenek. Diváci si ovšem mohou přikoupit několik dalších benefitů v rámci VIP balíčku, ten ale lacině rozhodně nevyjde.

Zdroj: Flickr, Prize Fights, CC BY-NC-SA 2.0

Hvězda sociálních sítí se s boxerskou legendou utká 6. června uvnitř Hard Rock Stadium v Miami. Podobná exhibiční událost zatím nemá obdoby.

Do prodeje bylo vpuštěno několik vln lístků a kromě nich i speciální balíčky, při jejichž zakoupení získá divák spoustu dalších výhod.

Cenovka těch nejlacinějších v “bronzové” kategorii je 1 000 dolarů. Pokud by jste ovšem chtěli ten největší luxus, museli byste si řádně připlatit.

VIP balíček pod názvem Maverick Premium Meet and Greet stojí astronomických 10 tisíc dolarů a YouTuber sám považuje tuto nabídku za velmi vzácnou a limitovanou.

A co je vlastně obsahem této lukrativní nabídky? Divák obdrží sedačku v prvních pěti řadách a bude mít možnost si virtuálně s YouTuberem samotným popovídat.

Kromě toho od Paula obdrží podepsanou rukavici a tričko jeho značky Maverick. Co se týče parkování, VIP místo je samozřejmostí.

Cenovka je dle fanoušků i přes to velmi vysoká a na sociálních sítích dávají najevo svou nespokojenost. I Paulovi nejvěrnější příznivci z řad fanoušků nejsou pochopitelně ochotní takovou sumu zaplatit.

I přes roli favorita, kterou jasně má boxerská hvězda Mayweather, si Paul věří a tvrdí, že jeho výška a váha mu budou hrát do karet a nad svým soupeřem bude mít výhodu. Co myslíte, má Paul šanci Mayweathera v klání porazit?

Zdroje: Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pokud by Mayweather skutečně bojoval, zbyde z té pseudohvězdičky sekaná. Ale jde jen o prachy, tak to asi přežije a logické (další prachy) vyústění bude odveta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené