Reklama

Viktoria zná hodnocení svých hráčů ve hře FIFA 22! Fanoušci příliš spokojeni nebudou

Pražská Sparta v pondělí zveřejnila rating svých hráčů ve hře FIFA 22. Viktoria Plzeň nic podobného neudělala, nicméně někteří profesionální streameři již mohou hrát hru přednostně, a tak víme i hodnocení plzeňských hráčů.

Jedna z nejoblíbenějších her se blíží svému vydání! Již zítra, 22. září, bude k dispozici desetihodinová zkušební verze, popřípadě dvacetihodinová, pokud máte nejnovější konzole.

Oficiální start hry je nicméně až 1. října. Po Spartě a Slavii vám přinášíme hodnocení hráčů Plzně, z nichž pouze jeden bude mít zlatou kartičku.

A tím hráčem je Lukáš Kalvach, jenž má vzácnou zlatou kartu s hodnocením 76. Následují dva vzácní stříbrní hráči s ratingem 74, a to Pavel Bucha s Alešem Čermákem.

73 si vysloužila čtveřice hráčů. Vzácný je Jean-David Beauguel, obyčejní jsou Jan Kopic, Joel Kayamba a Jindřich Staněk.

Vzácnou kartu s hodnocením 72 si vysloužil Lukáš Hejda. A co ostatní fotbalisté plzeňské Viktorie?

Aleš Hruška, Milan Havel, Radim Řezník (všichni 71), Luděk Pernica, Jhon Mosquera (oba 70), Tomáš Chorý (68 + vzácná kartička), Jan Sýkora, Dominik Janošek (oba 67).

Rating zatím nemají například Matěj Hybš, Filip Kaša, Šimon Falta, Dominik Janošek, Miroslav Káčer, Modou Ndiaye či Pavel Šulc.

Stejně jako u ostatních českých týmů nebudou tito hráči v režimu Ultimate Team příliš hratelní, v ostatních režimech hry by vás mohl svou rychlostí zaujmout třeba Kayamba.

Zdroj: Futbin

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené