Reklama

Viktoria Plzeň představila nové dresy! Hlavním motivem je 110. výročí od založení klubu

Viktoria Plzeň se přidala do party prvoligových klubů, které představily nové sady dresů pro blížící se sezonu. Hlavní téma bylo jasné. Západočeský celek slaví 110 let od založení klubu. Jak dresy vypadají?

Západočeský celek slaví 110. výročí od založení klubu a projevilo se to i na nových dresech. Dá se říci, že právě výročí je jejich hlavním motivem.

Viktoria Plzeň bude využívat tři sady dresů. Domácí dres vychází z tradičních klubových barev a odkaz na výročí je zejména v detailech.

Na klubovém webu si nový domácí dres hráči pochvalují. „O mně se dobře ví, že mám rád módu a nový dres je opravdu hezký. Za mě na jedničku,“ nechal se slyšet například Jean-David Beauguel.

To venkovní dres má dvě unika. Poprvé je využita tmavě modrá základní barva a klubové logo je jednobarevné, což ještě na plzeňských dresech nikdy nebylo.

Venkovní dresy navíc mají dbát na ekologii, materiál je vyroben ze 100 % z recyklovaného plastu, na výrobu jednoho dresu je využito 13 recyklovaných půllitrových lahví.

Třetí sada bude bílá. Co se pak týká gólmanů, ti budou mít k dispozici fosforově žlutý, oranžový a šedivý dres.

Nutno pak zmínit, že v komentářích se dresy dočkávají vesměs pozitivních ohlasů. Více se ale líbí venkovní sada než ta domácí.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené