Reklama

Viktoria Plzeň má novou posilu! Na testech uspěl čtyřiadvacetiletý záložník Modou Ndiaye

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Plzeňská Viktoria ve středu odpoledne oznámila svou novou posilu, kterou se stává čtyřiadvacetiletý defenzivní záložník Modou Ndiaye. S klubem podepsal smlouvu na tři roky.

Viktoria Plzeň má novou posilu, stává se jí čtyřiadvacetiletý senegalský záložník Modou Ndiaye, který uspěl na testech.

Ndiaye dosud působil v druholigovém Táborsku, kam přestoupil v únoru minulého roku. Za klub nastoupil do 13 ligových utkání.

Na začátku sezony 2021/22 si ho ale do přípravy vytáhla prvoligová Viktoria, kterou na testech zaujal a nic tak nebránilo jeho příchodu na Štruncovy sady.

„Jsem rád, že se transfer Modoua podařilo dotáhnout. V trénincích i v zápasech přesvědčil trenérský tým o své kvalitě nejen výkony, ale i správným přístupem. Věřím, že bude pro tým přínosem. Zvlášť v okamžiku, kdy máme zraněného Lukáše Kalvacha,“ řekl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

Právě zranění jednoho z nejlepších hráčů klubu mohlo být tím zlomovým krokem, avšak i bez něj by se očekávalo, že jej klub vykoupí.

„Plzeň je velký klub. Za tuto možnost chci poděkovat mé rodině v Senegalu a všem kamarádům, samozřejmě také mému manažerovi a všem, kteří mi dosud v mé fotbalové kariéře pomáhali. Je to pro mě obrovská výzva, jsem připravený pro klub odevzdat to nejlepší!“ řekl po svém příchodu samotný hráč.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené