Spojte se s námi

Fortuna liga

Víkendový tip: Olomouc – Sparta Praha

Publikováno

dne

Konfrontace dvou odlišných světů snad na všech liniích, v němž pro nás méně znamená více. Sigma totiž ve skromných podmínkách zažívá senzační podzim.

Trochu jsme se obávali toho, že po Bohemce může doma se Zlínem přijít pokles formy, o kterém se zmiňoval i manažer Minář. Nicméně olomoucký výkon splňoval téměř všechny parametry, na základě kterých si dovolíme tvrdit, že Sigma bude mít blíže k vítězství.

Pokud totiž něco nefunguje, tak se samovolně neopraví. A takto přesně vnímáme Spartu. Na Letné od začátku sezóny panuje chaos, nepořádek a neklid, což všechno ještě rozdmýchávají spekulace o jednání majitele s novým potenciálním trenérem.

Sigma přesně ví, jakým způsobem chce hrát a její náročný způsob hry hostům po chuti vůbec nebude, neboť rázem nebudou mít na nic čas.

A velmi pravděpodobně systematický presing domácích z už tak nahodilého sparťanského herního projevu výrazně omezí možnosti hostům komu bude možné vůbec přihrát a rozvinout kloudnou akci. Procentuálně je to pro nás minimálně 60/40 ve prospěch Hanáků.

Reklama

Oblíbené