Video: Muž si za ozbrojené napadení Özila s Kolašinačem odsedí 10 let ve vězení

Ozbrojená loupež, která se stala 25. července v severozápadní části Londýna, kdy se ozbrojení útočníci na motorkách snažili okrást Mesuta Özila a Seada Kolašinače, došla ke svému konci. Útočník Ashley Smith byl totiž odsouzen na 10 let odnětí svobody, své si odpyká i jeho komplic Jordan Northover.

Embed from Getty Images

Útočníci se údajně snažili ukrást fotbalistům jejich automobil. Zatímco však Özil údajně utekl do nedaleké restaurace, tak jeho spoluhráč se zachoval mnohem statečněji, když zůstal stát u auta a ozbrojencům se postavil.

Díky jeho odvaze a také personálu z restaurace se podařilo agresory zahnat a vše nakonec mělo šťastný konec. To už se však nedá říct o dvojici útočníků, kteří se nyní nad svým činem budou muset zamyslet za mřížemi.

Celá situace je samozřejmě velmi vážná, i když na videu vypadá poměrně komicky. S naprostou vážností k ní přistoupila i policie, která útočníky rychle dopadla a vyslala tak dalším případným “tupcům” jasný vzkaz, že takovéto případy rozhodně nebude trpět.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je vidět, že se černí migranti ve VB mají skvěle, takže z dlouhého času pořádají ozbrojená napadení místních fotbalových hvězd. Good job UK! Nemusím snad říkat dnešní heslo oligarchů: “Diversity is our strengh”. Jen kupředu do žumpy, UK! Jen tak dál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Takhle to dál nejde! V Olomouci musí dojít ke změnám, jinak bude Sigma bojovat o holé přežití i za rok

Již pět zápasů v řadě Sigma nedokázala získat tři body. Tato série je o to horší, že až na Jablonec poztrácela body...

Patrik Schick má smůlu! RB Lipsko nemá na českého útočníka peníze

Patrik Schick předvádí v RB Lipsku skvělé výkony a počítalo se s tím, že ho německý celek z AS Říma vykoupí. Jenomže...

Sparta je díky laxním Teplicím zpět na koni. Přesto musí být nadále obezřetná

Sparta s přehledem porazila na domácí půdě výběr Teplic, který vypadal více než odevzdaně. Klub z Letné o výhře rozhodl již v...