Spojte se s námi

Fotbal

VIDEO: Lionel Messi opět čaroval! Připsal si dvě asistence a Miami porazilo Los Angeles. Byl blízko gólu, nad spálenou šancí žasla i Selena Gomez

Inter Miami za sebou má náročný zápas na půdě Los Angeles FC. Celek z Kalifornie byl favoritem, jenže utkání opět rozhodl faktor jménem Lionel Messi. Mužstvo z Floridy si domů veze tři body.

Publikováno

dne

Inter Miami za sebou má náročný zápas na půdě Los Angeles FC. Celek z Kalifornie byl favoritem, jenže utkání opět rozhodl faktor jménem Lionel Messi. Mužstvo z Floridy si domů veze tři body.

Los Angeles FC patří mezi nejlepší týmy zámořské MLS. Letos tomu není jinak. V Západní konferenci soutěže jej najdeme na skvělém třetím místo. Inter Miami je naopak druhým nejhorším týmem Východní konference a třetím nejhorším týmem celkově.

Lionel Messi však dokázal se svými spoluhráči učinit zázraky. Samozřejmě ne sám. Skvělou práci odvádí také Sergio Busquets a Jordi Alba. Od momentu, kdy Argentinec přišel do klubu, ježe mužstvo z Floridy neprohrálo.

Leckdo očekával, že právě v Kalifornii by se to mohlo změnit, jenže se tak nestalo. Navzdory tomu, že LAFC má v sestavě veterána Giorgia Chielliniho, jenž před zápasem mluvil o tom, že jeho tým má šanci, když přehraje Inter jako tým.

Už ve 14. minutě se však plán na výhru začal trhat, když po parádním pasu Avilese skóroval Facundo Farias. Pak už začal úřadovat Messi. Nejprve tváří v tvář gólmanovi neproměnil velkou šanci, nad čímž žasla i slavná Selena Gomez. Za zmínku stojí, že duel navštívil i Leonardi DiCaprio.

Ve druhém dějství ovšem skvělou přihrávkou našel Albu, který zvýšil na 2:0 ve prospěch Miami. V 83. minutě se dostal do úniku a přihrál na gól Leonardu Campanovi.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Los Angeles FC v 90. minutě vstřelilo alespoň čestný gól, Inter ovšem přesto vyhrál 3:1 a Messi slaví další velkou výhru. Miami neprohrálo už 11 zápasů v řadě.

Ve svém novém angažmá má 36letý Argentinec skvělá čísla. V 11 soutěžních zápasech vstřelil 11 branek a na dalších 5 přihrál. Na tým má nejlepší fotbalista historie zásadní vliv a je radost jej sledovat.

Zdroj: MLS, ESPN FC, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené