Vémolův další zápas? Na výběr dostal tři soupeře

Karlos Vémola si rychle a bez šance se zranit poradil s Václavem Mikuláškem a je tedy připraven rychle nastoupit k dalšímu souboji. Ten se bude konat 30. prosince, ještě se však neví, kdo bude stát v kleci proti němu. Ondřej Novotný ale prozradil, že nabídl “Terminátorovi” tři jména.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Karlos Vémola po výhře nad Václavem Mikuláškem tvrdil, že je připraven ucházet se již za pár dní, 30. prosince, o titul ve střední, polotěžké a klidně i těžké váze. Ondřej Novotný však jeho prohlášení ve vysílání MMA Letem světem trochu krotil.

“Terminátor” se prý nechal unést emocemi a minimálně zápas v těžké váze nehrozí, jelikož by se ihned nabízel souboj s Viktorem Peštou, pro kterého je právě těžká váha tou, v níž je jako doma.

Přesto právě zápas s Viktorem Peštou je jedním ze tří možných, který byl Vémolovi nabídnut. „Karlos ode mě má v tuto chvíli tři nabídky a jednou z nich je Viktor Pešta,“ přiznal Novotný. Je možné, že by proběhl v polotěžké váze.

Druhou možností pro Vémolu je Leandro Silva, dříve známý jako “Buscape” a nyní jako “Apollo”, který již “Terminátora” nejednou vyzýval a který je se zápasem prý v pohodě. Nutno ale podotknout, že by jednalo o titulovou bitvu.

„Třetí možností je blíže neurčený bojovník, který má za sebou mnoho zajímavých zápasů. Byť je staršího data, tak je to pořád špička v první stovce střední váhy. Má spoustu zajímavých zápasů v opravdu velké organizaci,“ nechal se slyšet promotér organizace Oktagon.

Novotný pak dodal, že doufá, že se celá věc uzavře v úterý večer a že se moc těší na jméno, které si “Terminátor” vybere. Kdo to bude?

Zdroj: MMA Letem světem

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak Karlosi dokaž že jsi lev a ne čičina a vem Viktora Peštu. Pak si u mnoha fanoušků MMA opět uděláš jméno

  2. Silva skoro 36 letý, Pešta jiná váhová kategorie… Supr výběr. Ale Silva nikdy neprohrál na TKO, třeba by to bylo zajímavé.

  3. Karlos řekl že je mu jedno v jaké váhové kategorii bude zápasit, zároveň nechce peštu do 93kg. Tak ať jdou v těžké váze – v té Pešta už lecos dokázal:-)

  4. Myslím, že Karlos si Viktora nevezme, a ne z důvodu, že by byl nikdo, protože ten nikdo totiž zápasil s Alexandrem E. a špatnej výkon tam rozhodne nepodal !
    Karlos to vše moc dobře ví a asi to nechce riskovat, což je škoda…

  5. Metrákový tlučhuba Vémola patří do těžké váhy (93-120kg), ale to by se muselo vážit dvě hodiny před zápasem. Bohužel pravidla umožňují tuhle šaškárnu se shazováním a nabíráním hmoty během dvou dnů mezi vážením a zápasem, kdy on leze do klece s 96kg. Neříkám, že nic neumí, ale je možné, že by jeho bilance vypadala úplně jinak pokud by jeho zápasy nebyly s 84 kilovými pavouky. Jak dopadl s velkým chlapem Atillou viděl každý. Aspoň jednou by si jako jeho lehčí soupeři vyzkoušet zápas s někým o třídu těžším. Vidět ho jak třeba s Overeemem lítá po kleci jak hadrovej panák by bylo velmi zajímavé.

  6. Za mě Leando Buscape Silva to co předvedl proti Briczekovi byla demolice ve stoje i na zemi a určitě by si ten zápas v Karlítem zasloužil. Pro Karlose by to jistě byl dostatečně kvalitní soupeř a myslím ,že by s ním měl hodně co dělat.

  7. .. Bylo by třeba, aby tomu tlučhubovi někdo zavřel hubu aspoň na chvíli… On je tak neskutečně sebejistý,arogantní a hlavně svým způsobem i hloupý, měl by si vždy rozmyslet, než něco vypotí.. výrokem, kdy řekl , že jestli jeho syn bude gay, tak to z něho vytluče, tím u mě klesl na samé dno, je to obyčejný chudak, ten má rád jen sam sebe…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sigma a Slovácko premianty v Evropě, Slavia propadla! Statistice s odchovanci vládne Žilina

Sigma Olomouc či Slovácko mezi evropskými premianty a Žilina jako lídr? V jedné ze statistik to možné je. Přišla s ní společnost CIES Football Observatory. Čeho se týká?

Novým trenérem Viktorie Plzeň je Michal Bílek. Asistovat mu bude Pavel Horváth

Spekulace potvrzeny. Bývalý reprezentační trenér Michal Bílek přebírá Viktorii Plzeň, do které se vrací po patnácti letech. S českým vicemistrem podepsal smlouvu do roku 2023. Asistovat mu bude bývalý hráč klubu Pavel Horváth.

Baník zná své trenéry pro další ročník! Smetana zůstává jako hlavní kouč, vrací se Galásek

Baník Ostrava pár kol před koncem definitivně potvrdil složení realizačního týmu na další sezónu. Tvoří jej trio Smetana, Baránek a Galásek.