Vémolovo poslední TKO? To jsem ještě koukal na Pokemony, ne? Oktagon zveřejnil skvělou upoutávku na duel Mikuláška s Terminátorem

Už se to blíží! Již 5. prosince se dočkáme veleočekávaného duelu Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem. Na tento zápas, který však leckomu přijde jako “dávačka” pro “Terminátora, však čeká mnoho lidí. Zaslouží si tedy skvělé promo a toho se od Oktagonu vskutku dočkal!

Zdroj: instagram.com/vasekmiku/

Zápas Vémola vs. Mikulášek pomalu klepe na dveře a protože už nás před ním žádný galavečer pod hlavičkou organizace Oktagon nečeká, bylo na čase vypustit do světa promo.

A tak se také stalo! Nutno podotknout, že minimálně v České republice lepší upoutávka na jakýkoliv zápas rozhodně nikdy nebyla. Oktagon se zkrátka vytáhl a potvrdil svůj růst. Toto je zkrátka práce na světové úrovni!

Posuďte sami:

Zápas má sice jasného favorita, nicméně Mikulášek nemá co ztratit a do přípravy na souboj s Vémolou investoval mnoho financí, sil a energie. Čím dál více lidí tedy věří, že bychom se mohli dočkat překvapení.

Zdali k němu ale dojde? Na to si musíme počkat minimálně do 5. prosince, kdy se veleočekávaného souboje dočkáme. Mimo něj však Oktagon 19 nabídne spoustu jiných atraktivních duelů.

Sám Ondřej Novotný si myslí, že se rozhodně bude jednat o turnaj roku, co se týká papírového složení zápasníků, ne-li nejlepší turnaj v historii organizace. To se ovšem teprve uvidí, v koronavirové době se může ještě mnohé změnit.

Zdroj: YouTube | Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,