Reklama

Vémolovo kladení podmínek? Ať mi klidně najdou náhradu, nikdo se se mnou pořádně nedohodl, reaguje Pirát

Karlos Vémola se má utkat o titul se Samuelem Krištofičem na konci roku, dost možná ale vše bude jinak. Terminátor si totiž klade nesmyslné podmínky. Co na to říká Pirát?

Terminátor se dává dohromady rychleji, než se očekávalo, díky čemuž se dočkáme jeho titulového zápasu s Pirátem pravděpodobně na konci tohoto roku na turnaji OKTAGON 30.

Vše ale může být zcela jinak. Samuel Krištofič je totiž prozatímním šampionem, díky čemuž bude muset do klece nastupovat jako první Karlos Vémola. Rodák z Olomouce s tím ale nesouhlasí.

„Za mě je Pirát jen fake šampion. Jestli to tak chtějí udělat, tak v tom případě můžou hned hledat náhradu. Už se mi to stalo v předešlé organizaci, Oktagon mi to udělal s Attilou. Teď by se mi to mělo stát potřetí? Ne. A z toho neuhnu,“ nechal se slyšet Vémola pro iSport.

Jeho argumenty, proč by mu měla organizace vyjít? Prý riskuje zdraví, že neuvidí rodinu a nebude moci oslavit narození dítěte.

„Všeho budu muset nechat, aby u mě doma nechali v O2 Aréně nastoupit jako šampiona Piráta? To ať si vyprodají O2 Arénu s někým jiným. To není moje tvrdohlavost. Tak to prostě je, cítím se jako šampion a jsem tu doma,“ dodal.

K tomuto kladení podmínek se pro server MMA Shorties vyjádřil i Pirát: „V tom případě mi klidně můžou najít náhradu a ještě budu radši, když to dají na 4. 12. (OKTAGON 29 v Ostravě), protože si rád užiju Vánoce se svou dcerou.“

Mimo ti Krištofič slíbil, že se k celé situaci ještě obsáhle vyjádří na svých sociálních sítích, což nakonec také učinil. V první řadě pochválil teaser, který byl z dílny Oktagonu k zápasu vydán.

„Musím ale vyslovit velké zklamání. Já od Oktagonu nedostal žádnou zprávu, že ukázka vyjde a že máme nějaké potvrzené datum zápasu. Mého soupeře si tam však pozvali do studia, posadili ho tam a nechali ho vyprávět a špinit mou osobu. Beru to tak, že Oktagon si vybral stranu zla,“ vyjádřil se Krištofič.

Dle Piráta Vémola na každého nadává a každého očerňuje, zejména pak stranu poraženého. Slovenský zápasník si však je vědom, že se počítá jediné – to, co se stane v kleci.

Zdroj: MMA Shorties, iSport, Instagram | Samuel Pirát Krištofič

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Piráte a co čekáš od Novotnýho? jenom podrazy a špínu. viz Lohoré – Novotný: jóó, takový romány co jsme si psali, o tom za 20 let napíšu knížku. Lohoré zveřejnil SMS – 2 věty…. Hlavnš že už byl vydán a propagován oficiální line-up, když některý s bojovníků ani nevěděl, že má zápas…. teďka budou ještě neshody s Kájou – je to jedinej fighter, který vyprodává haly a Novotný už si sním začíná točit podle sebe bez pořádných domluv atd. Novotný – ulhaná krysa z kanálu

  2. Nad Vémolou se začínají stahovat mračna.. S Peštou bojovat nechce, že je pod jeho úroveň, Végh si zase řekl moc peněz, s Pirátem odmítá nastoupit první 😂 Je to učiněný Výmluvátor 😂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené