Vémolova výzva? V těžké váze by přišel k úrazu, sám to ví, reaguje slovenský zápasník

Karlos Vémola toho někdy namluví více, než by bylo zdrávo. Příkladem budiž jeho výzva jedničky těžké váhy Oktagonu, tedy Martina Budaye, jenž je svěřencem Attily Végha. Co na to slovenský zápasník?

Zdroj: Instagram @karlos_terminator_vemola

Po výhře nad Alexem Lohorém a tedy i po zisku titulu vyzval Karlos Vémola jedničku těžké váhy Oktagonu. Tou je slovenský zápasník Martin Buday, který je dle mnohých zahraničních webů blízko kontraktu s UFC.

Naposledy se ale Buday představil v kleci v září roku 2019. Zápasit však měl na turnaji Oktagon 20, který se konal na konci nedávno skončeného roku, jenže kvůli koronaviru to neopadlo.

První dva týdny prý byl KO, měl horečky a kašel. I po konci těžkostí mu ale výsledky testů vycházely pozitivně. Až čtvrtý test mu vyšel negativně, nyní už je tedy opět v tréninkovém tempu a snaží se dohnat, o co přišel.

Co říká na výzvu Karlose Vémoly? „Určitě by to pro mě byl lehčí soupeř v boji o titul než Mikhail. Nic proti Karlosovi, má svoje kvality a respekt před ním, ale v těžké váze by přišel k úrazu. Ví to i on sám,“ nechal se slyšet Buday.

Do klece se “Bady” vrátí, až bude s Attilou Véghem přesvědčen, že je vše tak, jak má být. Musí ale ještě zjistit, jak jeho tělo bude reagovat na zvýšenou zátěž.

Zdroj: MMA Shorties

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak Carlos je mediálně zdatný. V kleci vybírá spíš lehčí nebo slabé soupeře, tam pak jasně vítězí. Když je soupeř silnější, tak ty výsledky už jednoznačné nejsou. Do světové špičky nepatří, ale na české scéně asi mezi ty nejlepší patří.

    • co to meleš on si soupeře nevybírá 😀 vybírá mu to tým 😀 a on jen říka ano protože mu je jedno koho mu tam postaví 😀

      • Co to meleš ? 🙂 Karlosovi vybírá team pouze toho slabšího a jeho technika je už dávno vyčpělá, jinak by byl pořád v UFC, na kterou nemá 🙂

  2. Je to průměr který jde jen se slabým protivníkem dejte mu Procházku nebo aspoň Viktora Pestu jinak se nato nedá dívat je to s Vemolou nudný

  3. Vémola ať chcete nebo ne, je česká špička a vše co tu budete říkat proti němu je jedna velká závist.Pokud máte jiný názor postavte se sami do klece a pak teprve mluvte.

  4. jo všichni zoufalci od Attilky chtějí bojovat s Karlosem jen Attilka má strach a radši trénuje. to by asi byla veliká ostuda kdyby se ukázalo že první zápas byl jen náhoda. a pokud chce bojovat s diváky tak může rovnou ohlásit konec kariéry protože diváci už nebudou. ani po očkování jak slibují

  5. Dobrý den, každý má právo na svůj názor a ostatní s ním mají právo nesouhlasit, protože mají svůj, ale to nikoho neopravňuje toho druhého urážet a ještě k tomu anonymně. Když jsem začal sledovat Vémolovu kariéru, tak jsem byl dokonce pyšný na jeho výkony. Avšak do té doby, než se začal holedbat svými výkony, bohužel se soupeři o váhu níže a navíc si začal říkat Terminátor, čímž u mě skončil. Na takové jméno nemá nárok. Není Terminátor, je Keciátor. Až začne vyhrávat se sobě rovnými a to už asi nejspíš nestihne, tak změním názor a opět ho budu uznávat. Zatím si to ode mně nezaslouží. Jistě, teď se ozvou ti, kteří mi začnou říkat, jak to můžu říkat, jsem nikdo apod. Ale to je zcestné. Já přece můžu mít názor a nemusím být zápasník, i když mám za sebou judo, karate i box. Vémola je u nás nejlepší zápasník, který bojuje s těmi o váhovou kategorii nižší. Zároveň je nudný, to je pravda. Máchne rukou, nebo kopne a skočí soupeři po nohách a potom se válí a to pořád dokola, pokud tedy to válení neukončí a zatím se mu to daří, kromě boje a Véghem, který ho přečetl a jedinou mířenou ránou ho srazil. Nechápu, proč s ním nepracuje nějaký dobrý boxer. Kdyby se naučil aspoň o 50% lépe boxovat, bylo by to zajímavější, protože by si ve stoje víc věřil a taky by to byl zajímavější souboj, jednoznačně. To mi nikdo nevymluví. Jenomže box je o hlavě, přemýšlení a jiném a tvrdém tréninku, než silové cvičení. Pokud chce veřejnosti, která ho kritizuje, dokázat opak, chce jít do těžké, do které váhově patří, ale tam opravdu s tím, co zatím předvádí, neuspěje, dostane nařezáno a skončí kariéru, protože to už neubrouká psychicky a taky už o něj nebude v tom případě zájem od promotérů. No a teď se do mne všichni pustí a budou mě cupovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.

Özilovy dny v Arsenalu jsou sečteny! Jak se jeho kariéra na severu Londýna vyvíjela?

Německý ex-reprezentant přicházel do Arsenalu v nejlepších fotbalových letech. V létě roku 2013 totiž skončila jeho spolupráce s Cristianem Ronaldem, kterému v dresu Bílého baletu přihrál na 27 branek.

Jaké jsou cíle Baníku? Nejen o nich, ale i o přestupech promluvil sportovní ředitel Grussmann

Baník Ostrava chce útočit na nejvyšší příčky zajišťující pohárová utkání. Alespoň to tak vyplývá ze zpovědi sportovního ředitele klubu na oficiálním webu FCB.