Reklama

Vémola vrací úder: Pirát nemá soudnost. Na rozdíl od něj mám opravdu s velkými organizacemi zkušenosti

Karlos Vémola si kladl podmínky, Samuel Krištofič reagoval. A nyní Terminátor vrací Pirátovi úder. A takto to možná bude až do zápasu pokračovat. Co olomoucký rodák vzkázal slovenskému bojovníkovi?

Když byl v průběhu turnaje OKTAGON 28 oznámen na konec roku titulový souboj mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem, ihned promotér Ondřej Novotný prozradil, že je Terminátor vyzyvatelem a do klece bude nastupovat jako první.

Rodák z Olomouce s tím nesouhlasil, Novotný si však stál za svým. První Čech v UFC pak ale začal pořádně řádit v médiích. Pozornost si získaly zejména výhružky, že v takovém případě do zápasu ani nenastoupí.

Pirát pro změnu ani nebyl informován o tom, že je zápas dohodnutý. Nicméně s ničím z toho nemá problém. Ani s tím, že by Vémola do zápasu nenastoupil. Naopak, klidně by si titulový duel odzápasil o několik dní dříve a pak si užil Vánoce s rodinou.

Vémolovi pak vzkázal, že Oktagon je velkou organizací a že z ní nemá dělat žádnou šaškárnu. Dodal i rýpnutí, že pokud nechce zápasit, protože ho bolí ještě stále zraněná ruka, tak to má říct na rovinu.

A co na to Terminátor? „Nikdo mi nemusí říkat, jaká jsou ve světě pravidla. Já na rozdíl od něj mám opravdu s velkými organizacemi zkušenosti. Rozhodně ale nesouhlasím s tím, aby v Praze proti mně nastupoval jako hlavní hvězda. Kdyby měl soudnost, tak by mě nepoučoval. Propásl správnou příležitost mlčet,“ stojí v reakci.

Vysvětlil také, proč se mu modrý roh tolik nelíbí. Prý na něj přistoupil už v Zápase století, kdy měl přitom sérii 11 výher, zatímco Attila Végh za sebou měl prohru a navíc byl také hůře postaveným zápasníkem v žebříčku.

„Tenkrát se vlastně taky ohýbala pravidla, ale já souhlasil. Proč? Z respektu k Attilovi. Ten k Pirátovi ale fakt nemám. Není to opravdový šampion. Musí to být jasné každému, kdo viděl jeho poslední zápasy. A hlavně není v Praze doma. Co se týká žebříčku, já jsem 53. a on není ani v první stovce,“ pokračoval Vémola.

Mimo to se mu nelíbí, že jej Oktagon postavil před hotovou věc a oznámil to ve studiu. Prý rozhodně nepodepisuje bianco šeky. Má-li tedy být Krištofič hlavní hvězdou turnaje v Praze, tak s ním zápasit nebude.

„Můžu ho pak zmlátit klidně u něj na Slovensku. Tam budu v roli hosta bez problémů,“ zakončil Terminátor své vyjádření.

Zdroj: Karlos Terminátor Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené