Vémola trénuje postoj a potvrdil zápas s Marpem! A odveta s Attilou? Neukončím kariéru, dokud se jí nedočkám, má jasno Terminátor

Karlos Vémola se aktuálně připravuje na zápas s Václavem Mikuláškem. Přesto si vždy rád udělá čas na své fanoušky a jejich otázky. Tentokráte tak učinil prostřednictvím facebookové stránky FIGHT ON. Co prozradil a co chystá?

Zdroj: hc-olomouc.cz

Už od začátku to při odpovídání neměl “Terminátor” jednoduché. Prý totiž podceňuje Václava Mikuláška, stejně jako podceňoval Attilu Végha. „Já rozhodně nikoho nepodceňuju. Nikdy jsem nikoho nepodceňoval. Bude to pro mě obrovská zkouška po prohře. O to víc budu dřít, o to víc budu makat,“ má jasno Vémola.

Mikuláška chce ztrestat za blbé kecy a udělat z něj příklad. Také však přiznal, že jej nyní čekají změny. Jednak kvůli koronaviru, ale také kvůli prohře. Bude se připravovat s Makhmudem Muradovem a celkově teď tráví většinu času v nejlepších gymech napříč Českou republikou.

A velká radikální změna? „Uvědomuju si, že stand up nebyla moje nejsilnější stránka, tak se třikrát týdně připravuju s nejlepšíma postojařema ve Spejbl Gymu,“ přiznal Vémola, že pracuje na své slabině. Fanouškům vysvětlit, že to mají brát jako důkaz, že zápas s Mikuláškem rozhodně nepodceňuje.

Dlouhodobě totiž byl zastáncem toho, že co funguje, to se nemá měnit. A protože klopýtl, je čas na změny. Zároveň se ve spojitosti s Vémolou v poslední době mluvilo o boxerském zápase. Nejprve s legendárním Lukášem Konečným, což ale “Terminátor” už dříve vyloučil. Nyní vyloučil Pejsara, který je jedním z nejlepších místních boxerů.

Nadějně prý ale vypadá zápas s rapperem Marpem. „Je to money fight, kterej můžeme udělat. Promotér myslí nabídku vážně a čekáme, kdy se to bude moct kvůli koronaviru uskutečnit. Marpo se určitě kousne a já budu muset hodně shodit. Takže do toho taky budu muset dát všechno,“ prozradil Vémola.

Rozvyprávěl se také o tom, kde stále bere motivaci. Současně jsou jí prý především jeho fanoušci. A že se mu rozplynul sen o návratu do UFC? „Jedna chyba vás nemůže dostat od toho, co chcete. Já musím začít vyhrávat. Začnu Babou Jagou a pak budou další a další. Budu zápasit tak dlouho, dokud se nedostanu k odvetě s Attilou. Neukončím kariéru, dokud se toho nedočkám. Do té doby musím vyhrávat,“ zakončil “Terminátor”.

Zdroj: FIGHT ON

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.