Vémola stále stojí o titul v těžké váze. Jaká by byla jeho taktika?

Po výhře titulu ve střední váze Oktagonu začal Karlos Vémola vyzývat kdekoho. Například i Martina Budaye, který je nyní jedničkou těžké váhy v celé organizaci. Terminátor by si přál další titul a stále to evidentně myslí vážně, třebaže to příliš smysl nedává. Promluvil i o taktice do zápasu.

Zdroj: Oktagon MMA

Titul střední váhy? Karlos Vémola chce více. Rád by ovládl i polotěžkou či těžkou váhu. Třebaže zejména těžká váha v jeho případě nedává příliš smysl, on sám se nedávno nechal slyšet, že by do toho šel.

Proč? Chce porazit všechny “Attilovy hochy”, jak sám říká. V těžké váze je jím Martin Buday, který by si již zasloužil titulový zápas. A o pás by s ním klidně šel právě “Terminátor”.

Vémola se pak nechal slyšet, že by ani nemusel příliš přibírat a že by do zápasu klidně mohl jít s váhou okolo 115 kilogramů. To by ale prý nebylo odpovídající snaze předvést i dobrý výkon.

Šampion střední váhy si je vědom faktu, že na střední váhu má abnormální sílu a že je dostatečně silný i na polotěžkou divizi. Ale co se těžko váhy týče? Prý by vsadil na jinou kartu než sílu.

„Snažil bych se využít dynamiky, rychlosti. Snažil bych se to utavit fyzičkou a rychlostí. S těma těžkýma klukama to na sílu asi nemá cenu,“ prozradil Vémola potenciální taktiku, kdyby na zápas došlo.

Dojde někdy na zápas Karlose Vémoly s těžkotonážníkem Martinem Budayem?

Zdroj: instagram.com/isport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?