Reklama

Vémola se snaží z našeho zápasu vykroutit a nemůže přiznat, že je pos*anej, říká Pešta

Viktor Pešta a Karlos Vémola? Zřejmě nikdy nekončící sága, která nyní pokračuje vyjádřením prvně jmenovaného v live streamu na kanálech organizace Oktagon MMA. Během něj se totiž druhý Čech v UFC navezl do toho prvního.

Zdroj: Oktagon MMA

Viktor Pešta již několikrát vyzval Karlose Vémolu, “Terminátor” ale zápas s ním odmítá. Prý je to nikdo. Mimo to si klade podmínky, které musí Pešta splnit, aby si zápas zasloužil.

Někomu se vnucovat a něčeho se doprošovat? To není Peštův styl, proto se nakonec rozhodl vyzvat Attilu Végha. Jenže ten v současnosti nezápasí, čeká na návrat diváků.

Peštu tak čeká zápas s Riccardem Nosigliou, který je prý “italský Vémola”. Přesto se v živém vysílání na kanále Oktagon MMA na téma “Vémola” druhý Čech v UFC rozpovídal.

„On mi říká, co musím udělat, abych s ním zápasil. On nerozhoduje o tom, jak budou zápasy postavené. Je to směšné, je to blbost. By mohl říct, že aby se mnou zápasil, tak si musím hlavu obarvit na zeleno,“ nechal se slyšet Pešta.

Ten odmítá poslouchat Vémolu na slovo. „Snaží se z toho zápasu vykroutit a nemůže přiznat, že je pos*anej, což chápu, ale vymýšlet a klást si takové podmínky je úplně trapné,“ dodal Pešta.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pane Pešto moc dobře víte že Karlos bohužel žádného soupeře.nemá u nás
    .jen si chcete na jeho zápasú sním vidélat peníze.

    • Omyl, Karlos si moc dobře vybírá s kým zápasit, aby měl auru neporazitelného zápasníka.. Nevěřím, že by se bál přímo nakládačky, ale prohra (a v tomhle případě docela pravděpodobná) by mu mohla marketingově uškodit.

  2. Pešta je borec a Vémola jen to co řekl apolo, zbaběle vycouval už dvakrát peštovi i tomu chujovi z brazilie. A to nemluvím o denise prochajdovi a véghovi, ketrý by si s kajíkem taky vytřeli oktagon

  3. takových zoufalců kteří by chtěli zápas s Karlosem by bylo. a nakonec nevydrží ani jedno kolo

  4. Přece se metrákovej Vejmola nebude zahazovat s kdejakým jiným metrákovým chlapem z okresní ligy, kde je riziko dostat po tlamě 50:50. Radši vypotí špeka a vymete klec s nějakým o 15 kilo lehčím záchodovým pavoukem… Posuňte vážení od zápasu o týden a vymlátí úplně všechno, od bantamovky do 84 v kategorii mužské i ženské.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Nepříjemnost pro Procházku! Šampion Blachowicz žádá, ať si titulový zápas skutečně zaslouží

Jiří Procházka má za sebou teprve dva zápasy v UFC, ovšem dvakrát vyhrál, dvakrát získal bonus za zápas večera a dvakrát předvedl KO ve velkém stylu. Právem se tedy začalo mluvit o tom, že by mohl být příštím titulovým vyzyvatelem. Šampion Jan Blachowicz si ale začíná klást podmínky.

OKTAGON 25: Buday vs. Minda online stream. Jak zápas sledovat?

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem a jak zápas sledovat z pohodlí domova?

OKTAGON 25: Buday vs. Minda – Preview a tipy na sázení

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem?
Reklama