Vémola prozradil plány pro rok 2021! Kdo bude jeho první soupeř?

Karlos Vémola za sebou má úspěšný rok 2020 a od roku 2021 nečeká nic jiného, než že bude minimálně stejně úspěšný, ne-li ještě úspěšnější. Jaké jsou jeho plány pro tento rok?

Zdroj: Instagram @karlos_terminator_vemola

V roce 2020 zvládl Karlos Vémola vyhrát všechny tři své zápasy. Nejprve porazil Thomase Robertsona, následovala rychlá likvidace Václava Mikuláška a den před silvestrem získal pás pro šampiona střední váhy, když porazil Alexe Lohorého.

O tom, že se jednalo o úspěšné období, nelze pochybovat. V nejiném duchu chce “Terminátor” pochopitelně pokračovat. Jaké jsou tedy jeho plány?

Chce v průběhu roku zvládnout 4 až 5 zápasů a k tomu získat titul v polotěžké váze. „Budu první šampion dvou váhových kategorií organizace OKTAGON MMA,“ věří si Vémola.

Prozradil také jméno prvního soupeře. „Musím sfouknout Ďatelinku a obhájit titul. Není žádný jiný vyzyvatel, který by si tu šanci zasloužil,“ má jasno rodák z Olomouce.

Zřejmě tak vyloučil svou účast na lednovém turnaji Oktagon 21, na němž se chtěl představit, aby zápasil na jednom galavečeru s legendárním Petrem Knížetem.

A co vlastně “Terminátor” na Milana Ďatelinku říká? Dle Vémoly je to sympatický chlapík, nicméně je mezi nimi rozdíl třídy. To mu ostatně chce Vémola nejdřív v březnu ukázat.

„Je mladý, takže by podle mě měl ještě tak rok nebo dva počkat. Pokud ale chce, abych se ho při jeho rozletu ujal, tak klidně,“ zakončil Vémola.

Zdroj: Šport.sk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ve světě boxu se říkalo jednomu “Velkohubý” a tím byl legendární Muhammad Ali. Jenomže ten své výroky podložil činy. Vémola je pouze velkohubý. Zase se chvástá, že bude držitelem titulů ve dvou váhových kategoriích. No, uvidíme. A urážet a shazovat Datělinku a takto se povyšovat, to je opravdu ubohost. Mějte krásný večer.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.