Reklama

Vémola chválí Mikuláška. I přes prohru to byl jeho nejlepší zápas. Má u mě respekt, řekl Terminátor

Václav Mikulášek v rámci turnaje Oktagon 23 podlehl Thomasi Robertsenovi. V zápase předvedl dobrý výkon, po druhém kole však musel odstoupit kvůli zranění. Jeho rival Karlos Vémola ho nyní pochválil a řekl, že si u něj získal největší respekt.

Zdroj: Oktagon MMA

Před zápasem Václava Mikuláška s Thomasem Robertsenem se očekávalo, že český zápasník odejde z klání poražen. Nakonec se tak stalo, Baba Jaga však překvapil.

V zápase předvedl povedený výkon a nakonec odstoupil kvůli zranění po konci druhého kola. Na svém instagramovém livestreamu ho nyní pochválil i Karlos Vémola, se kterým se v minulosti nemusel.

“Mikulášek mě určitě překvapil. Zahlédl jsem po tom zápase plnou hejtů, že to byl simulant a podobně. To si myslím, že jste si mohli odpustit, protože Mikulášek, ať je jaký je a ať se chová jak chce, tak předvedl velice vyrovnaný výkon. To jsem opravdu nečekal,” řekl Vémola na Instagramu.

“Podle mě byl tohle zaručeně nejlepší Mikuláškův zápas, který jsem kdy viděl, i přesto, že ho prohrál. Tohle mělo úroveň. Byl to skvěle zvládnutý zápas a i přesto, že prohrál, tak u mě ze všech jeho zápasů tímto zápasem získal největší respekt,” dodal.

Mikulášek tak i přes prohru získal respekt nejen u jednoho z nejznámějších českých zápasníků, ale také u spoustu fanoušků MMA v tuzemských vodách.

Dá se tak očekávat, že ho v Oktagonu ještě uvidíme. A tentokrát již bude mít více fanoušků než hejtrů.

Zdroj: MMA Shorties, Karlos Vémola

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jééé, Rittigovo štěně zase ňafá, aby se zviditelnilo. Ňaf-ňaf-rešpekt-rešpekt-ňaf-ňaf. Mám nový auto, váží šest tun. A novýho medvěda a novýho krokodýla. A chci si koupit taky andulku, zelenomodrou, ale pořádnou, tříkilovou. A moje kotě má osmičky kozy, heč. Já jsem bojovník a vy mi všichni závidíte. Ňaf-ňaf-ňaf.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené