Reklama

Velký průšvih v NHL! Útočník San Jose měl sázet na prohry svého týmu, prozradila ho manželka

Mnozí zlí jazykové tvrdí, že profesionální sportovci mnohdy táhnou k hazardu, ve kterém točí, i díky svým vysokým mzdám, neskutečné peníze. Jedním takovým má být i Evander Kane, jehož na sociálních sítích propálila naštvaná manželka.

Vedení NHL se začíná zabývat nařčením, že útočník Evander Kane, jenž hraje za San Jose, sází na zápasy svého týmu.

Co je však horší, má sázet na prohry. Jeho čin na sociálních sítích nahlásila hráčova manželka, se kterou v současné době nemá dobré vztahy.

“Jak může NHL nechat chorobně závislého člověka na sázení stále působit v soutěži, když zjevně kvůli zisku vypouští zápasy? Může se někdo zeptat (komisionáře) Garyho Bettmana, jak mohou nechat hráče sázet na vlastní zápasy?” napsala.

Hráč měl se závislostí na hazardu problémy již v minulosti, před dvěma lety jej zažalovalo kasino, kterému nezaplatil dluh půl milionu dolarů.

Zdá se ta, že se z této závislosti stále nezbavil. Jeho manželka také uvedla, že v minulosti odletěl do Evropy a nechal jí doma s ročním dítětem zcela bez peněžních prostředků.

Nyní tak musíme čekat, jako dopadne vyšetřování. Radost z toho určitě nemají činovníci či fanoušci San Jose, Kane je totiž jejich nejproduktivnějším hráčem.

Zdroj: Sport.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené