Reklama

Velký problém pro Barcelonu? Messi uspořádal ilegální večírek, La Liga rozjela vyšetřování

Nečekané problémy musí v těchto dnech řešit Barcelona, která bude místo plného soustředění se na titul čelit vyšetřování. Messi u sebe doma uspořádal grilování, na které pozval všechny hráče s partnerkami. Porušil tím ale koronavirová pravidla, Španělsko totiž povoluje v jednom domě pouze 6 lidí.

Zdroj: SK Slavia Praha

Barcelona minulý týden dostala tvrdou ránu, když prohrála s Granadou. Čtyři kola před koncem tak nemá situaci ve svých rukou, o víkendu navíc hraje veledůležitý duel proti Atlétiku Madrid.

A proto chtěl Messi tým stmelit a pozval všechny hráče z A-týmu na společné grilování na jeho zahradě. Podle několika zdrojů bylo přítomno až 40 lidí a z ulice byly slyšet pokřiky “Šampióni, šampióni.”

Co ze začátku vypadalo jako nevinné stmelení kádru, později přerostlo ve větší problém. Fanouškům totiž začalo vadit, že oni pravidla dodržovat musí, ale na fotbalisty se nevztahují.

Někteří uvádějí, že kvůli těmto opatřením přes půl roku neviděli svojí rodinu, ale fotbalisté si bez problému uspořádají párty o 40 lidech.

Ve Španělsku se tak strhla velká vlna nevole, která donutila La Ligu jednat. Ta otevřela vyšetřování proti katalánskému klubu.

Nedávno byli za porušení koronavirového protokolu a účast na ilegální párty potrestáni hráči Rangers stopkou na 4 utkání. Jak celá situace dopadne v Barceloně?

Zdroj: Madrid Zone, Marca

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené