Velké změny! V Ďolíčku vznikly moderní toalety. Také se zvýšila kapacita stadionu

Už během jarní části uplynulé sezony spustili rekonstrukci sociálních zařízení v Ďolíčku. Teď klokani ohlásili i rekonstrukci dalších prostor. Navíc dokázal vršovický celek více než o tisíc míst zvýšit kapacitu stadionu.

Nové změny v Ďolíčku. Zdroj: Facebook Bohemians Praha 1905

V minulých letech bylo zvykem, že pánové vykonávali potřebu na kachličky. Moc dobře si to pamatuji, jelikož jsem měl často mokré boty. Členové kotle zase používali toi-toiky či využívali přilehlé stromy.

Sociální prehistorie už ale definitivně mizí. Poté, co vedení klubu zainvestovalo do oprav, před prvním domácím zápasem této sezony, jsou všechny sociální nedostatky vyřešeny.

Část už byla vyřešena během jarní části loňského ročníku, nyní je dokončena i druhá etapa. „Na zlepšený komfort si tak přijdou i fanoušci z tribuny B a blízkých sektorů tribuny A,“ hlásí Bohemka na Facebooku.

Současně se také klubu podařilo zvýšit kapacitu stadionu z 5 tisíc na 6 300. K tomu pomohla demontáž sedaček v kotli, místo toho klub nainstaloval zábradlí do prostorů na stání. Hned odpoledne se ukáže, zda se tento krok ukázal jako progresivní, domácí totiž od 16:30 hostí Mladou Boleslav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..