Velké přestupy fotbalistů v Realu Madrid, které se v současné době naprosto minuly účinkem

Jak už to tak bývá, tak ne všechno vyjde a změna dresu u některých fotbalových hvězd štěstí nepřinese štěstí ani tomu určitému hráči, ani jeho novému klubu. Takových nepodařených velkých přesunů z jednoho velkého evropského klubu do druhého bylo hned několik.

Gareth_Bale_By Football.ua, CC BY-SA 3.0

V Realu Madrid byl největší vytouženou a očekávanou posilou příchod Edena Hazarda z londýnské Chelsea. Tak dlouho si madridský velkoklub přál příchod tohoto belgického reprezentanta a když přišel, tak se jednak nemohl dostat do své výborné londýnské formy a ještě k tomu brzy přišlo v poslední době zranění kotníku, operace v USA a tříměsíční nucená přestávka.

Tuto sezónu, když bude vůbec pokračovat, hvězdná posila asi nepomůže, ale je aspoň šance, že se tomu stane sezónu příští. Nikde není ovšem napsáno, že se do své dřívější formy, jakou měl v Chelsea, ještě někdy dostane.

U Realu můžeme ještě chvilku zůstat. Když v roce 2013 přišel s velkou slávou velšský reprezentant Gareth Bale do tohoto mužstva za obrovské peníze, tak se dokonce spekulovalo, že to v tu dobu byl nejdražší fotbalista světa, tak nikdo nepředpokládal, že v roce 2020 bude nechtěným hráčem a trenér Realu Zinédine Zidane se bude chtít tohoto hráče po sezóně zbavit za každou cenu, dokonce i zadarmo.

Není se čemu divit, protože vztah tohoto hráče a trenéra je na bodu mrazu. Tento fotbalista totiž vyhrál s tímto klubem spoustu trofejí a motivace už pro něho tak velká asi není získávat další tituly.

Ještě když k tomu nenašel společnou řeč s trenérem, který tohoto fotbalistu prostě nechce a navíc ho nesnáší k tomu všemu jeho vlastní fanoušci, tak to jsou všechny důvody k tomu, aby takový fotbalista opustil tento klub. Jenže, co by z Madridu odcházel, když tady má dlouhodobou smlouvu, která mu zaručuje královský plat. Takže buď najde vedení „Galacticos“ nějaký jiný velkoklub, který převezme smlouvu tohoto hráče, ale moc tak bohatých jich zase není, nebo ho bude platit dále a on bude pouze vysedávat na lavičce náhradníků.

Navíc velšský reprezentant určitě nebude na fotbalovém trhu žádaným zbožím pro svoji pověst problémového hráče. Jednou z mála možností je návrat tohoto fotbalisty zpět do Anglie, do Premier League.

Tam jsou určitě některé movité kluby, které by tohoto hráče mohli přivést do svých řad. Navíc pokud by ten přestup mnoho nestál mnoho peněz, nebo byl dokonce zadarmo, tak by se možná nějaký anglický klub našel, který by byl schopen platit tomuto hráči jeho měsíční plat.

Pro Real Madrid to před novou sezónou bude určitě jeden z hlavních problémů, který se bude muset snažit vyřešit. Studnice ani tak bohatého klubu není určitě bezedná a tak Gareth Bale, pokud by každý měsíc pobíral svůj nemalý plat, by se stal velkou finanční zátěží. Navíc tyto ušetřené peníze by klub mohl použít buď na příchod skutečné, nové posily týmu, nebo třeba na chod své mládežnické akademie.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Manuel Neuer opět ukázal svou velikost! Nastal čas jej začít považovat za nejlepšího brankáře všech dob

Manuel Neuer má 34 let, nicméně to mu nebrání v předvádění fantastických výkonů, kterými pomáhá svému Bayernu v získávání cenných trofejí. A že už jej kdekdo odepsal? Nevadí. Neuer totiž ještě neřekl svá poslední slova a nyní nadešel čas, aby byl konečně doceněn tak, jak si zaslouží a jak se patří!

Sevilla odolávala až do prodloužení, Bayern si však došel pro čtvrtou trofej v tomto roce!

Bayern získal čtvrtou trofej v letošním roce! Superpohár UEFA mezi vítězi Ligy mistrů a Evropské ligy však došel až do prodloužení, Sevilla totiž velice dlouho vzdorovala i přes dominanci bavorského celku.

Plzeň postupuje! Přesvědčivý výsledek však shazuje nepřesvědčivý výkon

Viktoria Plzeň dokázala porazit dánského soupeře a postupuje do posledního předkola Evropské ligy. Přesvědčivý výsledek 3:0 však shazuje nepříliš přesvědčivý výkon.