Vedení Sparty vysvětluje, jak vznikalo její nové logo

Fotbalová Sparta ve čtvrtek zveřejnila své nové logo, které u svých fanoušků vzbuzuje spíše rozporuplné dojmy. O tom, jak nové logo vznikalo, se za klub vyjádřil ředitel komunikace Ondřej Kasík.

Zdroj: sparta.cz

Sparta se dle svého prohlášení vydala spíše konzervativnější cestou, i když ve znaku rudou barvu vystřídala dominantní černá.

„Chtěli jsme použít co nejméně barev. Muselo obsahovat trikolóru, to byl náš klíčový požadavek. Zbytek jsme chtěli držet v co nejméně kontrastních barvách, proto vyhrála tato černá varianta,“ vysvětluje Ondřej Kasík v rozhovoru pro iSport.

Kasík uvádí, že mezi návrhy bylo i dost revolučních změn. „Pracovali jsme i s návrhy, kde nebylo ani písmeno S, ani hvězda Jitřenka,” uvádí zástupce sparťanského klubu.

Nakonec však Ondřej Kasík potvrdil, že touto cestou jít nechtěli a snažili se přeci jenom něco zachovat.

Sparta do konce aktuální sezóny bude používat stávající logo. Nové logo nastoupí až od začátku příští sezóny.

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.