Vedení pražské Slavie chce finančně pomoci nemocným dětem. Kolik přispějí fanoušci Sparty při akci Krysa pro krysu?

Nedělní utkání Sparta-Slavia slibuje vyhrocenější atmosféru než obvykle, jelikož fanoušci Sparty mají v plánu na hřiště svého milovného klubu naházet plyšové krysy, hady a prasata, čímž si chtějí vyřídit účty s bývalými hráči Sparty, kteří dnes hrají v sešívaném dresu.

Embed from Getty Images

Fanoušci Sparty na svém webu spartaforever.cz vyhlásili akci “Krysa pro krysu”. Jedná se o akci, při níž fanoušci Sparty chtějí při nástupu hráčů na hrací plochu zasypat hřiště plyšovými krysami, hady nebo prasaty. Tito plyšáci mají být určeny pro všechny hráče Slavie, kteří dříve nosili rudý dres pražské Sparty.

Vedení Slavie však na tuto akci sparťanských fanoušků zareagovalo nevšedním krokem, když předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík na Twitteru napsal, že za každého vhozeného plyšáka na hrací ploše Slavie zaplatí 100 korun na účet nadace Donor. Nadace Donor je transplantační jednotka léčby leukémie dětí FN Motol.

Slavia tak na nevšední akci fanoušků Sparty namířenou proti přeběhlíkům v dresu Slavie otočila nejen ve svůj prospěch, ale především ve prospěch nemocných dětí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Slavia chce přispět a dělá z toho velké haló. Sparťani, nebo alespoň my opravdu věrní a dospělí fanoušci přispíváme dlouho a i samotná Sparta, která podporuje dlouhodobě několik projektů, například nadaci Terezy Maxové Teribear nebo hokejová Sparta IZS atd..

  2. By mě zajímalo, jak je půjde Járyn osobně přepočítat, aby mohl přeposlat jüany a vysvětlit to vlastníkům, protože mu na Slavii nepatří ani klika od haj.lu.
    Jinak Slavia v neděli moc šancí nemá. Na tribuně Sparty zasedne Berbr s pleŠádkem a u sudích zajistí výhru Sparty. Jde přece o to, aby Slavia ztratila a velice těžce s odřenýma oběma ušima vyhrávající Plzni neutekla. Dali do toho poslední love z loňské účasti v LM, tak si to přece nenechají letos utéct jen díky výborně hrající Slávii.

  3. Omlouvám se, napsal jsem to blbě. Každej věděl že jsme bez šance, ale potřeboval jsem spartě zvednout sebevědomí…zbytečně kupodivu:-( Nasrat sralta!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Mohutné posilování Slavie nekončí! Do Edenu míří záložník z Karviné

Do pražských Vršovic, konkrétně do sešívané části, míří další útočně laděný hráč. Je jím 21letý Ondřej Lingr, který přichází do Slavie z...

Real čeká dilema před důležitým utkáním se Citizens. Jak tuto situaci Zidane vyřeší?

Královský klub se po restartu ligy vrátil v exkluzivní formě a z devíti zápasů všechny vyhrál, až poslední zápas remizoval a to...

Alexis Sánchez přestoupí do Interu natrvalo, potvrdil Ole Gunnar Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer potvrdil na čtvrteční tiskové konferenci dlouho očekávanou věc - Alexis Sánchez zůstane v Interu natrvalo. Chilský útočník se dostal...