Spojte se s námi

Fortuna liga

Vedení pražské Slavie chce finančně pomoci nemocným dětem. Kolik přispějí fanoušci Sparty při akci Krysa pro krysu?

Publikováno

dne

Nedělní utkání Sparta-Slavia slibuje vyhrocenější atmosféru než obvykle, jelikož fanoušci Sparty mají v plánu na hřiště svého milovného klubu naházet plyšové krysy, hady a prasata, čímž si chtějí vyřídit účty s bývalými hráči Sparty, kteří dnes hrají v sešívaném dresu.

http://gty.im/1175495962

Fanoušci Sparty na svém webu spartaforever.cz vyhlásili akci „Krysa pro krysu“. Jedná se o akci, při níž fanoušci Sparty chtějí při nástupu hráčů na hrací plochu zasypat hřiště plyšovými krysami, hady nebo prasaty. Tito plyšáci mají být určeny pro všechny hráče Slavie, kteří dříve nosili rudý dres pražské Sparty.

Vedení Slavie však na tuto akci sparťanských fanoušků zareagovalo nevšedním krokem, když předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík na Twitteru napsal, že za každého vhozeného plyšáka na hrací ploše Slavie zaplatí 100 korun na účet nadace Donor. Nadace Donor je transplantační jednotka léčby leukémie dětí FN Motol.

Slavia tak na nevšední akci fanoušků Sparty namířenou proti přeběhlíkům v dresu Slavie otočila nejen ve svůj prospěch, ale především ve prospěch nemocných dětí.

Reklama

Oblíbené