Reklama

Václav Varaďa je v nominaci na nejlepšího kouče v Evropě! V další nominaci figurují taky Jágr a Hübl

Hlavní trenér třineckých Ocelářů se po letošní mistrovské sezóně dočkal velké pocty! Server Eurohockeyclubs jej zařadil do úzké nominace o nejlepšího trenéra v Evropě. Václav Varaďa je vůbec prvním trenérem z Česka, který se této nominace dočkal.

Zdroj: Lukáš Filipec, HC Oceláři Třinec

Euro Hockey Clubs je aliance evropských hokejových klubů, která každoročně vyhlašuje několik kategorií napříč evropským klubovým hokejem. 

Jednou z nich je ocenění pro nejlepšího trenéra. Třinecký lodivod Václav Varaďa dotáhnul Oceláře ve své krátké trenérské kariéře už ke druhému mistrovského titulu, což této evropské alianci neuniklo.

Varaďa však není jediný, který v některé z nominací figuruje.

Aliance zařadila taky hned dva české veterány do boje o cenu pro hráče, který během své kariéry představovali kvality sportovního chování a obětavosti v kombinaci s veřejně prospěšnými službami a vysokou herní schopností.

Jedním z nich je hrající legenda Jaromír Jágr, jenž v následující sezóně dovrší už věku 50 let. Přesto se připravuje na Extraligu s kladenskými Rytíři, kteří si vybojovali návrat do nejvyšší české soutěže.

Ve stejné kategorii mu konkuruje taky Viktor Hübl z Litvínova. Ve svých 42 letech bude v následujícím ročníku usilovat o další extraligové rekordy.

Hlasovat v jednotlivých kategoriích mohou všichni fanoušci na internetu na oficiálních stránkách této organizace.

Zdroj: Euro Hockey Clubs

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené