Reklama

Václav Kadlec po návratu: Boleslav jsem si vybral kvůli spoluhráčům a Jarolímovi – UŽ BYLO SEPSÁNO

V únoru loňského roku ukončil profesionální kariéru, během tohoto léto ale své rozhodnutí přehodnotil. Václav Kadlec bude oblékat dres Mladé Boleslavi, co řekl v rozhovoru pro klubový web?

Mladá Boleslav je oblíbenou destinací pro hráče, kteří si v minulosti zahráli v zahraničí a nyní chtějí doma dohrát kariéru. Jedná se hlavně o fotbalisty žijící v Praze (Milan Škoda, Marek Suchý), ti to mají do města aut blízko.

„Zvažovali jsme, kde bych se měl pokusit o restart fotbalové kariéry. Navrhnul jsem Mladou Boleslav z několika důvodů, mezi kterými byla krátká dojezdová vzdálenost z kraje Prahy, kde bydlím.”

Kadlec si v Boleslavi zahraje s bývalými spoluhráči Jiřím Skalákem nebo Markem Matějovským, se Škodou a Suchým se zase potkal v národním týmu. I to hrálo při jeho výběru roli.

„Dále znalost hráčů ať už ze Sparty, nebo reprezentace, a také trenérská osobnost pana Jarolíma, se kterým jsem se potkal v reprezentaci.”

Bývalý hráč Sparty či Frankfurtu před rokem a půl ukončil profesionální kariéru, jelikož ho neustále trápila zranění. Bylo mu teprve 27 let a jak někteří předpokládali, své rozhodnutí ještě přehodnotil.

„Jsem rád, že koleno drží, a když bych vyběhl do ligového zápasu, byl bych v tu chvíli nejšťastnějším hráčem na hřišti. Zahrát si ještě ligu, to bych opravdu chtěl. Když jsem se dostal do kádru áčka, bylo by blbý tak nepřemýšlet,” uzavřel Kadlec.

Před sbíráním dalších startů v české nejvyšší soutěži se musí Kadlec dostat do stoprocentní formy. Minuty bude dostávat v rezervě a pokud jeho koleno (s nímž měl dlouhodobě problém) nebude jevit známky zhoršení, domácí fanoušci se mohou těšit na dalšího hráče s reprezentačními zkušenostmi.

Zdroj: Fk Mladá Boleslav

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené