Více
  Novinky Fotbal Fortuna liga Václav Kadlec končí profesionální kariéru! Koleno ho do dalších zápasů nepustí

  Václav Kadlec končí profesionální kariéru! Koleno ho do dalších zápasů nepustí

  -

  Sparťanský útočník končí profesionální kariéru. Můžou za to dlouhodobá zranění, která ho již do dalších utkání nepustí. Důvodem je koleno, na jehož operaci půjde v pátek.

  Sedmadvacetiletý Václav Kadlec ukončil svou fotbalovou kariéru. Odchovanec pražských Bohemians přestoupil v útlém věku do Sparty, kde se vypracoval mezi opory týmu. Následoval přestup do německého Frankfurtu, z kterého následně odešel do dánského Midtjyllandu.

  V roce 2016 se vrátil do Sparty, ve které už toho ale příliš neodehrál. O jeho vleklých zraněních jsme psali již dříve. Osudným mu ale bylo poranění kolene, které mu nedovolí zápasovou zátěž.

  “Přišel čas abych dal profesionálnímu fotbalu sbohem! Bohužel mě zítra čeká další a snad poslední operace kolene. Je mi líto, ale koleno už mě do zátěže do které bych chtěl nepustí a musím myslet i na další fungování mimo hřiště,” řekl Kadlec.

  “Děkuji všem za podporu, kterou jste mi hlavně za poslední léta dávali! Bylo to 9 krásných let,” dodal.

  “Kamaráde, děkujeme za góly v derby, děkujeme za to, jak jsi tenkrát převálcoval Feyenoord v předkole Evropské ligy, děkujeme za všechny společné oslavy Tvých gólů. Děkujeme, že jsme Tě mohli potkávat v kabině a na stadionu. A přejeme Ti hodně štěstí v další životní kariéře!” znělo ve vyjádření Sparty.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Moderní technologie v hokeji (3/3) – Pomůcky ve hře i při...

  Po návštěvě moderních arén (zde) a zkoumání moderní technologie v oblasti televizních hokejových přenosů (zde), nyní zakončíme třetí částí poutě, abychom odkryli...

  Trenér Trpišovský vybral třicítku nejlepších hráčů ligy, téměř polovinu tvoří jeho...

  Trenér pražské Slavie Jindřich Trpišovský vybral pro Deník Sport 30 nejlepších hráčů Fortuna ligy. Většinu seznamu tvořili jeh svěřenci, své místo v...

  Místopředseda Dynamo FANS: Pardubice si nedovedu představit v nižší soutěži

  Tentokrát se vracíme na tribuny zpátky do Pardubic. Aktivní čtenáři si mohli všimnout, že nedávno vyšel článek, který nesl název - Šéf...