Reklama

V médiích stále slyšíme Messi, Ronaldo, Mbappé, Haaland! V Evropě od roku 2019 ale zuří jiná střelecká bestie!

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo v poslední dekádě bavili stamiliony fanoušků po celém světě. Kylian Mbappé a Erling Haaland jsou zase vycházející hvězdy, které mají velký potenciál! Jenže v Evropě je od roku 2019 nejelitnější střelec někdo jiný!

Všichni jmenovaní hrají v TOP 5 evropských ligách a mají neuvěřitelná čísla! Abychom byli úplně korektní, tak aktuálním faktem je, že francouzská Ligue 1 je dle aktuálního koeficientu překonaná portugalskou ligou a je až 6. nejlepší v Evropě!

Ale to není podstatou. Podstatou je mediální přehlížení střelecké bestie z Polska. Robert Lewandowski je od roku 2019 doslova k nezastavení a ostatním elitním forvardům ujel doslova o parník!

Lewandowski má ve všech soutěžích od roku 2019 o neuvěřitelných 36 gólů více než Ronaldo nebo Mbappé. Čím to, že není tolik oslavovaný? Není pro média dost zajímavý? Je z pomyslného východu?

Mnozí spekulují o tom, že minulou sezónu byl polskému útočníkovi odepřen Zlatý míč za rok 2020, který byl kvůli pandemii zrušen. Fotbal se však hrál, sice bez diváků, ale hrál.

Každopádně jestli bude Lewandowski ve svých gólových radovánkách pokračovat, tak se určitě o nejcennější individuální ocenění ještě popere.

Zdroj: OptaJoe

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené