V kádru Sparty na přípravu nechybí Mandjeck s Kayou, Vácha definitivně v B týmu

Pražská Sparta zahajuje letní přípravu. Trenérský štáb tak určil širší třiadvacetičlenný kádr, ve kterém nechybí několik překvapení. Do přípravy nezasáhnou Vukadinovič s Vatajelem, kteří si hledají nový klub a Vácha, jenž bude pokračovat v nově vzniklém B týmu.

Zdroj: sparta.cz

Brankářská trojice je stejná jako v sezoně minulé. Později se k týmu připojí ještě Bačkovský, který byl na reprezentaci. V obraně překvapí jméno Václava Dudla, jenž v Trnavě příliš nezářil, ovšem trenér Jílek s ním chce pracovat jako s alternativou za Matěje Hanouska.

O základní sestavu bude bojovat také Semih Kaya, jenž se vrací z hostování. Sparta navíc pracuje na příchodu Davida Lischky, jehož přestup by měl být doladěn v příštích dnech.

Mimo nové posily Krejčího a Trávníka můžeme v záložní řadě vidět mladíky Fortelného s Christianem Frýdkem. Oba působili v druhé lize na hostování. Vrací se také Mandjeck, který se ale kvůli Africkém poháru národů připojí později.

Hned od začátku přípravy bychom měli vidět Kadlece, který je po delší době zdravý. Libor Kozák se pak připojí také později. V klubu se již nepočítá s Vukadinovičem a Vatajelem, Vácha bude tvořit kostru B týmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..