Utká se Václav Mikulášek s nedávným soupeřem Karlose Vémoly?

Předpokládalo se, že až Václav Mikulášek nastoupí po zápase s Karlosem Vémolou, bude mu soupeřem Tomáš Bolo. Vše by ale mohlo být jinak. “Baba Jaga” by se mohl utkat s nedávným soupeřem “Terminátora”.

Zdroj: Václav Mikulášek

Václav Mikulášek se naposledy představil v kleci začátkem prosince, když se v prozatím životním zápase utkal s Karlosem Vémolou. Ten ale nezvládl a v prvním kole po škrcení odklepal.

Očekávalo se, že v dalším zápase by mu měl stát v cestě Tomáš Bolo, nicméně zdá se, že by tomu tak být nemuselo.

Na Instagramu totiž prozradil, že k jeho návratu do klece by mohlo dojít v březnu či dubnu, přičemž v příspěvku označil nedávného soupeře právě Karlose Vémoly, konkrétně Nora Thomase Robertsena.

A odpověď ze strany norského zápasníka na sebe nenechala dlouho čekat. A byla dosti překvapivá. „Bylo by mi ctí s tebou sdílet klec za správnou cenu a ve správný čas,“ nechal se slyšet Robertsen, kterého Vémola porazil až ve třetím kole.

Mohlo by se jednat o zajímavý duel. Nor se totiž proti Vémolovi prezentoval zajímavým výkonem a dokázal “Terminátora” i ohrozit, leč mu nakonec nestačil. Proti Mikuláškovi by zřejmě byl favoritem.

Dočkáme se tohoto souboje?

Zdroj: Instagram | Václav Mikuláše, Thomas Robertsen

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.