Spojte se s námi

Hokej

Úspěšný sázkař Bouchal1 si založil vlastní sázkový servis B1 – Green Line

Pokud to se sázením myslíte alespoň trochu vážně, skoro určitě máte účet u Tipsportu, případně u jeho dceřiné kanceláře Chance. Velmi pravděpodobně jste tak u těchto dvou sázkovek narazili na jejich systém analýz.

Publikováno

dne

Pokud to se sázením myslíte alespoň trochu vážně, skoro určitě máte účet u Tipsportu, případně u jeho dceřiné kanceláře Chance. Velmi pravděpodobně jste tak u těchto dvou sázkovek narazili na jejich systém analýz, který umožňuje členům komunity inspirovat se tipy ostatních sázkařů. V žebříčku úspěšných autorů se za poslední roky vystřídala různá jména, některé stálice se ale dlouhodobě drží na čelních pozicích a díky jejich úspěšným tipům je sledují tisíce sázkařů.

Zdroj: Pixabay

Bouchal1 mezi tyto stálice jednoznačně patří. Za své dlouholeté působení na Tipsportu má na kontě přes 9000 napsaných analýz, zisk skoro 2800 unitů (2. místo v celkovém žebříčku) a přes 13 500 sledujících z řad ostatních uživatelů.

Bez velkého přehánění ho tak lze považovat za jednoho z nejúspěšnějších sázkařů, kteří aktuálně na Tipsportu působí. Prakticky každou jeho analýzou se inspirují desítky nebo stovky zájemců, rychlé dropy kurzů klidně o několik desetin tak nejsou výjimkou, což je bohužel obvyklá daň za úspěch. 

Fórum Tipsportu naštěstí není jedinou sázkařskou scénou, kde je Bouchal1 aktivní. Na verifikační platformě Sportbreak má od září 2020 vlastní servis nazvaný B1 – Green Line, který se hned od prvního měsíce pohybuje v zelených číslech a aktuálně s výrazným náskokem vede žebříček, ve kterém SportBreak pomocí vlastního rankingu vyhodnocuje celkovou kvalitu a úspěšnost každého servisu.

Své klienty na SportBreaku Bouchal1 logicky nezásobuje stejnými tipy, jaké dostávají jeho sledující na Tipsportu.

Do B1 – Green Line dává především jinde nezveřejňované sázky, u kterých využívá nabídky prakticky všech českých sázkových kanceláří, a pokud se někdy tip v servisu shoduje s tím, který zveřejní i na Tipsportu, jeho klienti z B1 jej mají s časovým předstihem, díky kterému se vyhnou výrazným dropům kurzů. 

Bouchal1 se spíše než na klasické 1×2 sázky zaměřuje na příležitosti, které nejsou tolik ovlivňovány trhem a nabízí větší value. V jeho repertoáru tak najdeme statistické sázky na fotbal, hokej nebo tenis, výjimkou ale nejsou i jiné sporty, nedávno například několik sázek směřovalo na skoky na lyžích v německém Oberstdorfu.

Bouchalovou královskou disciplínou jsou nicméně sázky na kanadské body v hokeji, které si s jeho jménem pravděpodobně spojí velká část jeho sledujících na Tipsportu. Zaměřuje se především na NHL a KHL, příležitostně dojde i na německou hokejovou ligu.

V některých případech jde o přímé sázky na vstřelené góly konkrétního hráče, častěji se ale jedná o (ne)získání alespoň jednoho kanadského bodu, do čehož se samozřejmě počítají i zapsané asistence. 

Pokud zrovna nehraje Rusko s Itálií, tedy drtivý favorit proti jasnému outsiderovi, kurzy na hokejové střelce bývají poměrně zajímavé a u papírově vyrovnaných zápasů nebo méně produktivních střelců není problém najít kurzy okolo 3 či výše.

U kanadských bodů logicky bývají hladiny nastavené o něco níže, i tak se ale dají trefit parádní kurzy, viz jeden z nedávných tipů v rámci B1 – Green Line, kterým byla úspěšná sázka na kanadský bod Nicka Cousinse v zápase Nashville x Columbus v kurzu 3,50.

Bilance bouchalova servisu je od začátku jeho působení na SportBreaku permanentně v zelených číslech. Zatímco v úvodních měsících přidával poměrně nízké množství tipů, od ledna výrazně zvýšil aktivitu a velmi rychle se posunul do čela rankingového žebříčku.

V obou úvodních měsících tohoto roku si připsal přes 80 OK tipů a jeho celkový čistý zisk se pohyboval okolo 140 000 Kč. V rámci yieldu tak protáhnul od listopadu se táhnoucí sérii, kdy ani v jednom měsíci neklesl pod 15 procent. 

18 tipů, 15x OK, 1 void, 2x KO, taková byla bilance servisu B1 – Green Line v období od 20. do 24. února. Samozřejmě ne v každém měsíci je možné dosáhnout takové série, těžko lze ale hledat lepší důkaz toho, že schopnost autora servisu sázet kanadské body je na domácí scéně skoro bezkonkurenční.

Bouchal1 je jedním z nejsledovanějších sázkařů na Tipsportu zcela oprávněně a členství v jeho servisu by tak měl zvažovat snad každý sázkař, který hledá ověřenou a dlouhodobě úspěšnou kvalitu.

Reklama

Oblíbené