Spojte se s námi

Evropská liga

Úspěšní střelci Bah a Masopust chválili fanoušky! Jejich choreo si fotil i bývalý velvyslanec!

Alexander Bah vstřelil do sítě Legie teprve svůj druhý gól v sešívaném dresu, 3 měsíční odmlka stálo za to, jeho branka byla výstavní! Kapitán Slavie Lukáš Masopust se v úvodním utkání Play-off Evropské ligy podílel na výsledku 2:2 asistencí a gólem.

Publikováno

dne

Alexander Bah vstřelil do sítě Legie teprve svůj druhý gól v sešívaném dresu, 3 měsíční odmlka stálo za to, jeho branka byla výstavní! Kapitán Slavie Lukáš Masopust se v úvodním utkání Play-off Evropské ligy podílel na výsledku 2:2 asistencí a gólem. Oba hráči, kteří zpravidla operují na pravé straně hřiště, viděli zápas podobně a ocenili fanoušky. Fotbal si náramně užíval i bývalý velvyslanec Libor Sečka!

Dánský rychlík vstřelil svůj první gól v červenobílém dresu 2. května do sítě Viktorie Plzeň. Od té doby se do šancí dostával, ale gól stále nepřicházel. Jenže jak se říká, kdo si počká, ten se dočká, a na Bahův gól se opravdu vyplatilo čekat. Po hezky rozehraném rohu se trefil opravdu parádně!

Asistenci na krásný gól si připsal Lukáš Masopust, který sám vstřelil poslední branku zápasu. Fanoušci v první poločase mezi Slavií a Legií viděli hned 4 branky, ale druhý poločas gólovou radost nenabídl.

Celkový souhrn zápasu tedy zní 2:2 a o postupu se rozhodne ve Varšavě. Slavia je sice silnější tým, ale postup není zdaleka jistý, Legia umí dobře bránit a pokud se ji doma podaří vstřelit první gól, tak to sešívaní budou mít opravdu těžké.

Chvála fanoušků z úst úspěšných střelců

Oba střelci viděli zápas podobně. Cítili, že byli lepším týmem a měli ze zápasu vytěžit lepší konečný výsledek. Bohužel se to nepovedlo a dvojutkání se rozhodne až v Polsku.

„Celkově bych chtěl fanouškům moc poděkovat, podporovali nás celý zápas. Je to úžasné, že jsou zase zpátky na stadionu. Prostě bomba,“ vzkázal Masopust.

„Nemám slova, kterými bych tuto podporu uměl popsat. Pokaždé, když tu hrajeme, tak jsou tu pro nás až do 90. minuty, ať se děje cokoliv. Pokaždé si užívám, když tu hraju. Snad se jim odvděčíme výhrou v Polsku,“ řekl na adresu sešívaných příznivců Bah.

Bývalý velvyslanec Libor Sečka fotil choreo

Bývalý velvyslanec ve Velké Británii Libor Sečka je v Praze teprve krátce, ale okamžitě zavítal na svůj milovaný sport! V Londýně fandil West Hamu a v Česku očividně přeje Slavii. Dokonce si vyfotil i povedené choreo.

Pod jeho tweety z Edenu nechyběly ani komentáře fanoušků Hammers, kteří si Sečku velice oblíbili.

Zdroje: SK Slavia Praha, Libor Sečka, Klaphatten

Reklama

Oblíbené