Reklama

Unikly nahrávky prezidenta Realu Madrid, kde pomlouvá Casillase a Raúla. Jsou to největší podvodníci, říká Pérez

Že se prezident Realu Madrid Florentino Pérez ke klubovým legendám neumí chovat, to ví všichni fanoušci. Ovšem pomlouvání ikon Bílého baletu, to už je poměrně za hranou. Ve Španělsku se teď s těmito nahrávkami rozhořelo peklo.

Vzpomínáte na odchod Ikera Casillase z Realu Madrid? Jako jedné z největších klubových ikon mu nebyla umožněna rozlučka před fanoušky, musel se spokojit s pouhou tiskovou konferencí před médii, což obrečel před celým světem.

Raúlovi také nebylo umožněno dohrát úžasnou kariéru v Realu Madrid, musel vzít zavděk angažmá v Schalke. Teď to možná do sebe vše zapadá.

Deník El Confidencial přišel s odposlechy z roku 2006, které jsou mimořádně třaskavé.

“Casillas není gólman pro Real Madrid, nikdy nebyl. Je to naše obrovské selhání. Je to jeden z největších podvodníků a ten druhý je Raúl. Dva největší podvodníci Madridu,” opřel se před 15 lety ostře do klubových legend Pérez.

“Raúl je špatný pro klub, myslí si, že Madrid je jeho a využívá všeho v Madridu pro svůj prospěch. Je to negativní postava, on ničí Madrid,” přisadil si Florentino Pérez, který v tu dobu nebyl prezidentem Realu Madrid, když rezignoval po prvním vládnoucím období.

Pokud ovládáte španělštinu, můžete si Pérezova slova vyslechnout v originále z nahrávky.

Florentino Pérez samozřejmě okamžitě zareagoval a prostřednictvím webu Realu Madrid vydal své prohlášení. Podle něj jsou jeho slova vytržená z kontextu.

Konverzaci prý ilegálně nahrál José Antonio Abellán, který se několik let snažil tyto nahrávky neúspěšně prodat. Pérez už zaúkoloval své právníky, aby zjistil, jaké jsou jeho v možnosti.

Dále Pérez věří, že se média snaží poškodit jeho image z důvodu participace v Superlize.

Z celé situace každopádně nemůže Pérez vyjít dobře. Klubové legendy jsou ve Španělsku brány jako nedotknutelné, zvlášť odchovanci klubu jako Iker Casillas a Raúl González Blanco. Ten je navíc momentálně trenérem B-týmu a v budoucnu bylo v plánu jej zakomponovat jako trenéra áčka.

Ve Španělsku to způsobilo obrovský ohlas a to nejhorší teprve může přijít. Deník El Confidencial bude totiž Pérezovy nahrávky vydávat postupně.

Zdroj: El Confidencial, Real Madrid

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené