Ujfaluši s Rozehnalem se chtějí podílet na dění v Sigmě Olomouc! Stále se řeší i prodej klubu

Jakub Beneš, který je od léta nově předsedou spolku SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z. s., na svůj Twitter prozradil zajímavou novinku. Na dění v hanáckém celku se totiž chtějí podílet jeho bývalí hráči, a že se nejedná o jen tak nějaká jména! Také se prý stále řeší možný prodej klubu.

Zdroj: sigmafotbal.cz

Sigma Olomouc je rodinným klubem. Leč se ne každá klubová legenda na Hanou na konci kariéry vrací, většině z nich na klubu záleží a svou lásku k moravskému celku různě projevují i dokazují.

To se nyní opět potvrzuje. Předseda spolku SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z. s. Jakub Beneš totiž oznámil, že dnes na jeho jednání byla prezentována nabídka partnerského vstupu do klubu ze strany bývalých hráčů klubu a regionálních podnikatelů.

Tato nabídka Sigmě Olomouc může přinést do klubové kasy 10 milionů korun ročně. Ovšem nic není zadarmo. Uskupení, které nabídku podalo, se chce totiž podílet na chodu a rozvoji klubu.

Mezi známá jména, která v uskupení jsou zastoupena, patří například Tomáš Ujfaluši, David Rozehnal či Radim Kučera. Tedy tři klubové legendy. Další zatím nebyly jmenovány.

Beneš také prozradil, že se na Hané stále jedná o případném odprodeji akcií Josefu Lébrovi, který již v klubu coby vlastník působil a jeho jméno je v Olomouci i v klubu nemálo kontroverzní. Prý se čeká na znalecký posudek.

Zdroj: Twitter | Jakub Beneš

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. A dopadne to jako v Hradci Králové nedávno kde za směšné peníze ziskali klub kecalové místo chlapa který byl ochotný dávat do klubu v 2.lize 15 mil.kč a po postupu do Fortuna ligy 25 mil.kč + 2.5 mil. do Hradecké mládeže a hlavně by se zasadil že do roku 2022 by měl Hradec nový sradion pro 12 tis.diváku !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?