Reklama

UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 – Preview a tipy na sázení

UFC 264 se pomalu a nezadržitelně blíží a s ním i třetí zápas Dustina Poiriera s Conorem McGregorem. Mírným favoritem je dle bookmakerů irský zápasník, dokáže tuto roli potvrdit?

Zdroj: Andrius Petrucenia – Flickr, CC BY-SA 2.0

Už jedenáctého července dovrší trilogii Dustin Poirier a Conor McGregor. Stane se tak v rámci hlavního zápasu turnaje UFC 264.

Dle Tipsportu je aktuálně velmi mírným favoritem McGregor, je tomu tak ale právem?

Z jisté části určitě. McGregor předcházející zápas s Poirierem podcenil a teď mu jde o vše. Nesmí si dovolit podruhé v řadě prohrát.

Nicméně Poirier v zápase ukázal, že je skutečně kvalitním a vyzrálým zápasníkem. Umí si připravit taktiku a té se držet. Krom toho je velmi komplexní, jak se chlubil již před předchozím zápasem, cítí se pohodlně v jakékoliv pozici v postoji i na zemi.

A právě přes zem by nyní mohla vést cesta. Je jisté, že McGregor nyní kopy nepodcení a bude si na ně dávat pozor.

McGregor je skvělý boxer, určitě bude chtít zápas udržet v postoji. Jenže Poirier by měl na zemi mít navrch a mohlo by to být tedy jasnou taktikou.

Nutno zmínit, že Poirier kvůli trilogii odmítl titulový zápas. Motivaci vyhrát tedy má. Chce dokázat, že první výhra nebyla náhodou. McGregor má ale o motivaci rovněž postaráno, bude chtít dokázat, že na to stále má.

Čeká nás zkrátka parádní zápas. Není vyloučeno, že by Poirier mohl vyhrát na submisi, ostatně Ir prohrál čtyři z pěti zápasů právě na submisi. McGregor může hrozit hlavně KO úderem.

Tip na sázení | Poirier vyhraje v kurzu 1.89 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené