Reklama

Ubohost “fanoušků” Slavie! Po rasistických zprávách na sociálních sítích přišel další úkaz malosti

Ať už se stalo mezi Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou cokoliv, vůbec ničemu nepomáhají fanoušci, nebo spíše “fanoušci” sešívaných. Ti se totiž krásně vybarvují a předvádí něco, co na Britských ostrovech pravděpodobně nemá obdoby.

Zdroj: SK Slavia Praha

Česká republika a rasismus… Témata, která ve fotbalovém prostředí jdou naneštěstí ruku v ruce. Těch případů tu jen v době, kdy se chvíli mohlo během první a druhou vlnou koronaviru na stadiony, nebylo nejméně.

Zatímco se Slavia snaží jakkoliv dokázat, že Kúdela se rasismu nedopustil a že klub stojí na pevných základech odmítajících jakoukoliv formu nenávistného chování, “fanoušci” dělají pravý opak.

Už po utkání s Rangers začali psát hráčům skotského klubu rasistické zprávy na sociální sítě. To rozhodně příliš nepomohlo k tomu, aby hráči skotského klubu udrželi nervy na uzdě.

A nyní přibyl další úkaz malosti některých jedinců, kteří se nazývají fanoušky. Fotografii s jasnou zprávou snad ani není třeba komentovat. Každý si udělá názor sám.

https://www.instagram.com/p/CMnYGX2FAGB/

Proti takovému chování se musí Slavia co nejdříve ohradit a pokusit se viníky dopadnout. Ve 21. století je něco podobného absolutně nepřípustné, chceme-li se nazývat vyspělou společností.

Zdroj: Instagram | Hooligans

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Teda slávisti vy jste vážně banda zoufalců. Ať už Kudela řekl cokoliv, tak za tohle bude trpět klub. A to BLM oportunistama pohrdám, ale vy jste stejná úroveň. Ovšem Langr taky nic moc, pořád nechápu proč někdo vyžaduje aby naši hráči klečeli, to není o solidaritě, ale podřízenosti kterou BLM žádá. Vy si Langre přečtěte něco od zakladatelů BLM a jejich nejznámějších členů a pak mi vysvětlete co to má s rovností řas společného….

 2. Cituji ” Už po utkání s Rangers začali psát hráčům skotského klubu rasistické zprávy na sociální sítě. I to hráče Rangers vyprovokovalo natolik, že bylo z bezpečnostního hlediska lepší držet členy slávistické výpravy mimo útroby stadionu.”

  Myslíte to pane autore vážně? Být Vámi, raději článek smažu. Vůbec bych se nedivil, kdyby kvůli podobným lžím ve Vašich článcích bylo proti Vám zahájeno trestní stíhání.

  Další dobroser až za hrob…..

 3. Nezbývá než se divit…tímhle jste ničemu nepomohli,naopak,v dalším kole Slavii zaříznou sudí….zítra to bude ve všech ostrovních novinách, pak budou všichni opravdu věřit tomu Finovi

  • To už se stalo při zápase kvalifikace MS proti Walesu, který odpískali rumunští rozhodčí a ti dostali zřejmě od UEFA jasné zadání. Jak jinak si lze vysvětlit nepotrestaný a úmyslný faul Bale na Kúdelu, kdy šel do souboje ne proto aby hlavičkoval, ale proto aby Kúdelu trefil loktem do obličeje. To se stalo a zlomil mu nos- rozhodčí samozřejmě nic neviděl i přesto, že tam byl míč a zákrok byl nepřehlédnutelný a rozhodčí neodpískal ani faul.

 4. Jak mám pane autore pochopit tuto vaší větu?
  “I to hráče příliš nepomohlo k tomu, aby hráči skotského klubu udrželi nervy na uzdě.”

 5. Mimochodem píšete, že po utkání zasílali fanoušci sesívaných rasistické zprávy a o větu dále říkáte, že tyto zprávy napomohly tomu,aby hráči Rangers neudrželi nervy na
  úzdě.
  ” Už po utkání s Rangers začali psát hráčům skotského klubu rasistické zprávy na sociální sítě. I to hráče příliš nepomohlo k tomu, aby hráči skotského klubu udrželi nervy na uzdě.”
  Takže zprávy po utkání ovlivnily utkání. Dává vám tato část článku logiku? Nebo chcete jen Slavii ublížit?

  .

 6. Hráči Rangers neměli už po utkání co udržet na uzdě ! Nikdo jim údajně “rasistické” zprávy na soc. sítě před utkáním rozhodně neposílal a i tak došlo k pokusu o zabití ! A to je posuzováno ještě velice mírně ! Ta zvěř pohybující se po trávníku v dresech Skotského klubu nemá s lidskou bytostí nic společného ! Raději si pane pisálku udělejte bilanci utkání – jeden zraněný středně, další lehce, několik podezření na spáchání trestných činů minimálně ve stadiu pokusu, jeden dokonaný, dvě červené karty ! Odporné obstrukce po skončení hracího času vůči Slávii ! To není Skotský stadion, klub, to je klub a stadion skotu, jen na něj navlékli dresy a kopačky! Zastírací taktika té tlupy funguje i u nás ? Hnus !

 7. Už mně to vaše sebemrskačství pije krev. Kdyby se někdo obtěžoval a podíval se na primitivní nenávistné projevy horalů a rybářů na foru rangers .. měl ho zabít, bílé opice .. jedinou polehčující okolností jsou nesouhlasné lajky, spíše tedy dislajky mlčící většiny, ale to jsou nejspíš rasisti, kteří musejí být zticha. S veselým pozdravem, každý by chtěl žít ve Skotsku, vlažný fanda Slavie

 8. Když oni ti slávističtí fanoušci taková divná sorta. Vzpomínám na veselou historku, když ta cháska si zapálila stadion, který notabene Slávii už dávno nepatřil😃.
  To už mi připadají slušnější fandové Baníku Ostrava.
  S panem Kúdelou Slávie zřejmě zanedbala politicko-výchovnou práci, což zrovna nesvědčí, že pan Tvrdík je muž na svém místě a nechci domyslet, co to udělá s rudou Čínou, až zjistí že platí rasisty😁

  • Jsi naprosto trapný s tím co píšeš a navíc jsi neinformovaný. Čína fotbalisty Slávie neplatí. Číňané koupili pouze značku a reality, ale na chod fotbalového klubu neplatí. Ten si musí na své platy vydělat sám výkony na hřišti a prodejem svých nejlepších hráčů do zahraničních klubů. Odtud pochází 85 % financí na chod fotbalového mužstva Slávie Praha. To není jako u Sparty Praha, kde naopak 85% platí majitel klubu Křetínský.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?