Týden hokeje zrušen. Nahradí ho online aktivity

Vedení českého hokeje rozhodlo o jeho nahrazení online aktivitami, které v neděli 29. listopadu ukončí webinář pro rodiče malých hokejistů.

Zdroj: Pixabay

Důvody, které vedly ke zrušení Týdne hokeje, jenž byl naplánován na 23. – 29. listopadu 2020 ve 157 klubech, byly epidemiologická situace, prodloužení nouzového stavu a nepředvídatelnost dalšího vývoje.

“Je nám líto, že okolnosti neumožňují, aby tradiční a úspěšný Týden hokeje v plánovaném termínu proběhl,” uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král. “Pro rodiče malých hokejistů jsme nicméně připravili náhradní program, přístupný na webu a sociálních sítích. Věříme, že se situace zlepší a postupně budeme moci činnost mládežnických družstev obnovit.”

Od 23. do 29. listopadu budou web a sociální sítě projektu Pojď hrát hokej věnovány vždy jednomu tématu souvisejícímu s dětským a mládežnickým hokejem.

Tento program zahrnuje například výchovu mladých sportovců, jejich přípravu mimo zimní stadiony, zásady správné výživy a příběhy hokejových osobností.

Online Týden hokeje vyvrcholí v neděli 29. listopadu webinářem pro rodiče malých hokejistů s účastí předních odborníků. Všechny informace k programu online Týden hokeje budou zveřejněny na webu a sociálních sítích projektu Pojď hrát hokej.

Akce zprostředkovává dětem a rodičům první kontakty s ledním hokejem. Programu se již zúčastnilo téměř 30 000 dětí.

Tento projekt pomáhá klubům s nábory a propagací ledního hokeje, v jehož rámci získávají kluby mimo jiné bezplatnou výstroj pro nejmenší hokejisty. A samotní rodiče dostávají finanční příspěvky na nákup prvního vybavení nebo informační letáky.

Zdroj: hokej.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.

Divočina v Anglii: Rekordní počet přihrávek před gólem, emoce budící VAR i osahávání genitálií soupeře

Domácí Liverpool v zápase s Leicesterem zaznamenal rekordní počet přihrávek před gólem. Zápas zároveň nabídl sporný VAR moment, který ochudil Lišky o penaltu.