Ty, co o nařízeních rozhodují, vůbec nezajímá, kdo to odnese, tvrdí kapitán Pardubic Jakub Nakládal

Pardubice nezačaly novou extraligovou sezonu dle představ. A že by jim pomohla nařízená karanténa? To se také říci nedá. A nyní, když se chtěly postupně začít zvedat, se minimálně na dva týdny přerušil veškerý sport. To pochopitelně nenechalo klidným kapitána Dynama Jakuba Nakládala.

Zdroj: hcdynamo.cz

Pardubický celek musel absolvovat povinnou desetidenní karanténu. Absolvoval ji tedy i kapitán mužstva Jakub Nakládal. „Bylo těžké vrátit se po deseti dnech na led, když jsme nemohli nic dělat,“ popsal své pocity z návratu na led.

Nelze se tedy divit, že není nadšený z nových nařízení vlády. Dynamo odehrálo svůj poslední zápas 27. září a nyní, když se mělo na led vrátit, aby odvrátilo nepodařený start do sezony, přišla stopka sportu.

„Co na to můžu říct? Absolutně nerozumím, proč se nebude hrát! Když nám zakázali diváky, takže už nevím, kdo by se na stadionu mohl nakazit a jak by se to dále mohlo šířit. Nehledě na to, že téměř celá extraliga už byla promořená, takže z tohoto hlediska je to pro mě nepochopitelné!“ pokračoval kapitán Dynama.

Jedná se již o druhou stopku pro sport v tomto roce. Zejména hokejové kluby to nesou velice těžce a situace je pro ně likvidační. Ze všeho se budou zřejmě ještě dlouho vzpamatovávat.

„Není to otázka na mě, já s tím nic neudělám, tyhle kroky ale nechápu. Bohužel ti, kteří o tom rozhodují, tak je absolutně nezajímá, kdo ta nařízení nakonec odnese. Nejde jen o hokej, ale také o ostatní sporty,“ zakončil rozhovor pro klubový web Pardubic Jakub Nakládal.

Zdroj: hcdynamo.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.

Revoluce v evropských pohárech díky koronaviru? UEFA připouští změnu formátu vyřazovacích bojů!

Koronavirus poznamenal celý svět. Dotklo se to pochopitelně i toho fotbalového. Nicméně snaha o to, aby se fotbalové soutěže dohrály, přinesla zajímavé inovace a zdá se, že některé z nich by se mohly stát pravidelnou součástí evropských pohárů.

Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.