Spojte se s námi

Bundesliga

Tvrdý stoper Vidič i Bastian Schweinsteiger, pět nových ikon ve FIFĚ 21

Publikováno

dne

EA oficiálně zveřejnila vedle Petra Čecha dalších deset ikon. Dnes se podíváme na první polovinu z nich. Každá ikona bude mít s velkou pravděpodobností čtyři verze, to ale ještě není oficiálně potvrzené.

Zdroj: EA.com

Velice slušnou kartu by měl mít Nemanja Vidič. Jeden z nejtvrdších obránců historie bude oblíbený především díky vysokému ratingu na síle. Pokud budou mít jeho karty rychlost nad 70, uvidíme ho v hodně týmech.

Do hry se vrací i ikona Davor Šuker. Chorvatský hroťák už svou icon kartu ve hře měl, po FIFĚ 17 byla ale z neznámých důvodů odebrána. Do začátku ročníku bude díky dobré rychlosti a střele použitelný, postupem čase najdeme lepší.

Pokračujeme legendou maďarského fotbalu Puskásem. Co se uniklých informací týče, první dvě verze příliš hratelné nebudou kvůli špatné rychlosti, dvě lepší ale ano, v jejich případě se už rychlost bude pohybovat okolo devadesáti.

Dále Ashley Cole. Výborný levý bek, jenž si zahrál jak v Arsenalu, tak v konkurenční Chelsea. Ashley bude volbou spíše pro hráče, co na krajích obrany preferují šikovné dribléry s dobrými nahrávkami před silnými hráči.

Závěrem Schweinsteiger. Šikovný střední záložník se stal legendou Bayernu a kartu ve FIFĚ si rozhodně zasloužil. Bohužel má smůlu, jelikož klasičtí střední záložníci typu Pirlo, či Gerrard ve hře moc hratelné nejsou kvůli špatné rychlosti. Má oproti nim však jednu výhodu, bude mít lepší defenzivní čísla, tak uvidíme, jestli bude použitelný.

Zdroj: EA.com

Reklama

Oblíbené