Tvrdík potvrdil zájem Slavie o trojici Kuchta, Karafiát, Graiciar

Od příchodu Jaroslava Tvrdíka do Slavie mohli červenobílí hned třikrát zvedat ušatý pohár pro vítěze ligy. To zvláště díky skvělé přestupové politice. Nyní šéf Slavie v rozhovoru pro O2 TV potvrdil zájem o Kuchtu, Graiciara a Karafiáta.

zdroj: slavia.cz

Když Tvrdík do Slavie přicházel, chtěl vybudovat tým, jenž bude hrát každý rok o titul. To se mu podařilo v podstatě hned. Mimo titul mu však šlo také o pravidelnou účast v Lize mistrů.

Slavia byla tou dobou terčem výsměchu, málokdo věřil, že se tak rychle vrátí na vrchol. „Nyní k nám mohou lidé mít různé emoce, ale už se nám určitě nesmějí. Ty úspěchy jsou nejenom díky mně, ale i podpoře akcionáře, díky sestavenému týmu.”

Posily v létě samozřejmě přijdou, dle Tvrdíka však nebudou nijak extrémně drahé. „Nemusíme nutně posilovat za obrovské rozpočty. Máme v plánu udělat určité přestupy, které budou nízkorozpočtové.”

Na závěr Tvrdík potvrdil spekulace o přestupech Karafiáta, Kuchty a Graiciara. „Ano, jsou to hráči, se kterými jsme v poměrně pokročilém stadiu a máme zájem o jejich příchod. Nemá smysl to nějak tajit.”

Rozšíří se tedy již tak široký kádr sešívaných o tři nové posily?

Zdroj: O2 TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nové smlouvy ve Slavii! Kontrakt podepsali Bořil s Coufalem

Slavia posiluje nejen po stránce příchodů, ale také smluvně. Nové kontrakty dnes podepsaly dvě velké opory, konkrétně Jan Bořil a Vladimír Coufal!

Lewandowski opět exceloval a pomohl zničit Chelsea! Překoná rekord Cristiana Ronalda?

Robert Lewandowski prožívá životní sezonu a nijak to nezměnila ani koronavirová pauza. Střílí góly na všech frontách, ve všech soutěžích, proti všelijak...

Petr Čech se stane oficiálně novou ikonou ve hře FIFA 21! Doplní tak Pavla Nedvěda

Je to teprve něco přes rok, co oznámila jedna z největších legend českého fotbalu konec aktivní fotbalové kariéry a hned se dočkala...