Tvrdík potvrdil zájem Slavie o trojici Kuchta, Karafiát, Graiciar

Od příchodu Jaroslava Tvrdíka do Slavie mohli červenobílí hned třikrát zvedat ušatý pohár pro vítěze ligy. To zvláště díky skvělé přestupové politice. Nyní šéf Slavie v rozhovoru pro O2 TV potvrdil zájem o Kuchtu, Graiciara a Karafiáta.

zdroj: slavia.cz

Když Tvrdík do Slavie přicházel, chtěl vybudovat tým, jenž bude hrát každý rok o titul. To se mu podařilo v podstatě hned. Mimo titul mu však šlo také o pravidelnou účast v Lize mistrů.

Slavia byla tou dobou terčem výsměchu, málokdo věřil, že se tak rychle vrátí na vrchol. „Nyní k nám mohou lidé mít různé emoce, ale už se nám určitě nesmějí. Ty úspěchy jsou nejenom díky mně, ale i podpoře akcionáře, díky sestavenému týmu.”

Posily v létě samozřejmě přijdou, dle Tvrdíka však nebudou nijak extrémně drahé. „Nemusíme nutně posilovat za obrovské rozpočty. Máme v plánu udělat určité přestupy, které budou nízkorozpočtové.”

Na závěr Tvrdík potvrdil spekulace o přestupech Karafiáta, Kuchty a Graiciara. „Ano, jsou to hráči, se kterými jsme v poměrně pokročilém stadiu a máme zájem o jejich příchod. Nemá smysl to nějak tajit.”

Rozšíří se tedy již tak široký kádr sešívaných o tři nové posily?

Zdroj: O2 TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sparta odlétá do Milána! V týmu je Čelůstka i Plechatý

Pražská Sparta se přesouvá do Milána, kde sehraje druhý zápas skupinové fáze Evropské ligy. V týmu letenských, který do Itálie odlétá, se nachází i Ondřej Čelůstka či Dominik Plechatý.

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.